Daj To Głośniej – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Daj To Głośniej to: “WESELE W DUBAJU”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/DTGWESELEWDUBAJU

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Daj To Głośniej zatytułowana “WESELE W DUBAJU”. Kawałek jest niezwykle melodyjny i od pierwszych dźwięków wpada w ucho.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/pl/album/wesele-w-dubaju-single/1693043054. Autorami tekstu są Emilia Sanecka, Tobiasz Hes oraz Łukasz Sienicki. Muzyka: Emilia Sanecka, Tobiasz Hes i Łukasz Sienicki.

Pozycja nutki na playlistach
PozycjaNazwa playlistyKanał
29Disco Polo nowościSpotify
40Top 100 Music Videos PolandYouTube Music Global Charts
Pozycja nutki na listach przebojów
PozycjaNazwa listyPlatforma
27YouTube Top 200 Videos Chart
in Music Category Poland 2023
YouTube
41YouTube Top Music Videos
Chart Poland 2023
YouTube
50YouTube Top Songs Chart Poland 2023YouTube

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 551 315 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 41 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Produkcją wideo zajęła się ekipa Stykky Media.

“[…] klip urzeka widowiskowymi ujęciami i wspaniałą estetyką wizualną” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Mama ostrzegała”, który na Youtube ma już 202 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wynik kawałka “Mama ostrzegała” to jeden z najlepszych wyników w świecie polskiej muzyki. Kompozycja została w błyskawicznym tempie pokochana przez miliony Polaków. Numer zaledwie kilka dni po oficjalnej premierze, trafił do największych rozgłośni radiowych w Polsce[źródło]telemagazyn.pl. Materiał był bez wątpienia hitem wakacji 2019[źródło]tvs.pl, a nawet całego 2019 roku[źródło]voxfm.pl. Singiel na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 61, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2[źródło]bestsellery.zpav.pl. Wideoklip nutki “Mama ostrzegała” był drugim najpopularniejszym klipem w 2019 opublikowanym na YouTube w Polsce[źródło]Wikipedia. Kawałek na playliście Disco Polo hity kanału Spotify zajął pozycję numer 33[źródło]chartex.com.

Daj to Głośniej to jedna z najpopularniejszych grup disco polo[źródło]disco-polo.info 5 Kwiecień 2022. Zespół zyskał ogromną popularność po premierze w 2019 r. kawałka „Mama ostrzegała”[źródło]se.pl.

Tekst nagrania “WESELE W DUBAJU”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | telemagazyn.pl, tvs.pl, voxfm.pl, bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, chartex.com, se.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. Dobrze
3. Mama ostrzegała
4. Zwariowana noc
5. Kochaj Mnie
6. Ochotę mam
7. Uciekaj dziewczyno
8. Zimna woda
9. Książę
10. WESELE W DUBAJU
Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2019 roku wystąpili również gościnnie w utworze “Kury” u boku Letni.

Biogram

Daj To Głośniej (w skrócie DTG) – polska grupa muzyczna. Formacja została założona 1 stycznia 2019 w Sycowie. Gatunki ich muzyki to disco polo oraz folk.

Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Folk Disco” ukazała się 26 maja 2021 nakładem wytwórń płytowych ZPR Media oraz HESU i jest utrzymana w gatunkach Disco Polo oraz Tech House. Album zawiera 21 piosenek.

Czytaj więcej

źródło: pl.wikipedia.org, tekstowo.pl i?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl