Diho – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Diha to: “Przy aparaturze”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://diho.lnk.to/PrzyAparaturze

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Diha zatytułowana “Przy aparaturze”.

Gatunek nowej piosenki to hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/pl/album/przy-aparaturze-single/1658608257?l=pl. Autorem tekstu jest Diho. Muzyka: Swizzy i Syru.

Oficjalne wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 14 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 593 395 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło MZQ Media.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 37-letniego artysty pt. “Naaajak” (oraz Malik Montana), który na YouTube ma już 32 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Reprezentant GM2L, Diho, to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu słuchaczowi rapu. Artysta ten to niekwestionowany król kawałków o zabarwieniu imprezowo-miłosnym[źródło]glamrap.pl 23 lutego 2023.

źródło: music.apple.com, teksciory.interia.pl, | glamrap.pl, YouTube, i inne?

Tekst nagrania “Przy aparaturze”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Antonio Banderas ft. Josef Bratan
2. Bleeh
3. Frugo
4. Przy aparaturze
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Diho, właściwie Jakub Milewski (ur. październik 1985 w Warszawie) – polski raper, malarz graffiti i autor tekstów. Zasłynął współpracą z raperem Sentino i wystąpieniem w kawałku „Rundki” Malika Montany. Gatunki jego muzyki to hip-hop, trap, drill Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl