Kuba Szmajkowski – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Kuby Szmajkowskiego to: “Running with Lightning”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://lnk.to/RunningWithLightning

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Kuby Szmajkowskiego oraz szwedzkiego piosenkarza Liamoo zatytułowana “Running With Lightning”.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 22.[źródło]olis.pl

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/running-with-lightning/1713359355?i=1713359579. Autorami tekstu są: Liamoo i Kuba. Producentem i jednym z kompozytorów kawałka jest Anderz Wrethov (autor wielu propozycji do szwedzkich preselekcji).

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 4 listopada 2023. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 57 328 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 21-letniego Muzyka (wiek według Google) pt. “Czarny Młyn” (oraz Sara James), który na YouTube ma już 1,9 mln wyświetleń? Zobaczymy. Singiel “Czarny Młyn” pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu o tym samym tytule.

Kuba Szmajkowski, to zwycięzca ostatniej edycji polsatowskiego programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”[źródło]radiozw.com.pl 21 grudnia 2023. W artykule opublikowanym w serwisie eurowizja.org w dniu 4 listopada 2023 czytamy: Kuba Szmajkowski należy do grona wykonawców, którzy wyrazili zainteresowanie reprezentowaniem Polski na 68. Konkursie Piosenki Eurowizji. Warto tu wspomnieć, że Eurowizję 2024 ma zorganizować Szwecja. Wielki Finał ma się odbyć 11 maja 2024 roku[źródło]eurowizja.org 4 listopada 2023.

Liamoo, właśc. Liam Cacatian Thomassen (ur. 10 września 1997 w Lidköping) – szwedzki piosenkarz. W 2016 wziął udział w przesłuchaniach do dwunastego sezonu szwedzkiej wersji programu Idol. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się materiał „Hold You” (oraz Hanna Ferm), który ma już 1 mln wyświetleń.

Tekst nagrania “Running with Lightning”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, eurowizja.org, olis.pl, | radiozw.com.pl, eurowizja.org, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Do The Dance
2. Lovesick
3. Nieskończone
4. Pocałunek słońca
5. You Do Me
6. Running With Lightning

Biogram

Jakub Grzegorz Szmajkowski (ur. 24 kwietnia 2002) – polski piosenkarz i autor tekstów. W latach 2018–2021 wokalista boys bandu 4Dreamers, z którym wydał dwie płyty. Gatunek jego muzyki to Pop i Ambient.

źródło: pl.wikipedia.org, shazam.com, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl