Kungs – Lipstick

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka francuskiego producenta Kungsa zatytułowana “Lipstick”. Nutka została zainspirowana śródziemnomorskim klimatem imprez Club Azur, organizowanych przez artystę.

Gatunek nowej piosenki to Muzyka elektroniczna[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/588664699/lipstick. Materiał napisali: Kungs, Martin Solveig oraz Andrea Turone. Kompozycja została wyprodukowana przez niemieckiego producenta Boys Noize i Kungsa.

Oficjalny Visualiser do nowego utworu na YouTube ukazał się 29 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 881 180 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Francuza pt. “This Girl” (nagranego wraz z Cookin’ on 3 Burners), który na YouTube ma już 507 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że remix “This Girl” w wykonaniu Kungsa osiągnął numer jeden w wielu krajach, w tym we Francji i Niemczech oraz TOP10 w 18 krajach, w tym w Austrii, Kanadzie, Danii, Irlandii, Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii (dostęp 09.2023). Billboard umieścił „This Girl” na 48. miejscu na swojej liście “100 Best Pop Songs of 2016”.

Kungs to jeden z najpopularniejszych francuskich DJ-ów i producentów muzycznych[źródło]21.05.2021 https://www.radiozet.pl/Muzyka/BTS-Anne-Marie-Niall-Horan-Major-Lazer-Gigi-D-Agostino-premiery-w-Radiu-ZET. W zeszłym roku muzyk wydał singiel „Never Going Home”, który był jednym z największych klubowych przebojów zeszłego lata. Kompozycja dotarła w Polsce do 3. miejsca listy Airplay Chart oraz znalazła się na listach radiowych przebojów całej Europie i wygenerowała łącznie ponad 160 milionów odtworzeni w serwisach cyfrowych. Przypomnijmy, że w 2016 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty zatytułowany “Layers”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 26 cze 2022 w Montauban, France, Jardin Des Plantes, a kolejny 10 lip 2022 w Monts, France, Festival Terres du Son.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://kungs.lnk.to/LipstickID

Tekst nagrania “Lipstick”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: radiokaszebe.pl, shazam.com, | radiozet.pl, radiokaszebe.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?
Tagi: Sickness

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl