Liamoo – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Liamoo to: “Running with Lightning”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://lnk.to/RunningWithLightning

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka szwedzkiego piosenkarza Liamoo oraz polskiego piosenkarza Kuby Szmajkowskiego zatytułowana “Running With Lightning”.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 21.[źródło]olis.pl

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/running-with-lightning/1713359355?i=1713359579. Autorami tekstu są: Liamoo i Kuba. Producentem i jednym z kompozytorów kawałka jest Anderz Wrethov (autor wielu propozycji do szwedzkich preselekcji).

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 4 listopada 2023. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 76 285 wyświetleń na YT.

Jakub Grzegorz Szmajkowski (ur. 24 kwietnia 2002) – polski piosenkarz i autor tekstów. W latach 2018–2021 wokalista boys bandu 4Dreamers, z którym wydał dwie płyty. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Czarny Młyn” (oraz Sara James), który ma już 1,9 mln wyświetleń.

Tekst nagrania “Running with Lightning”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, eurowizja.org, olis.pl, | YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Hold You
2. Last Breath
3. Sure Thing
4. Nothing Here
5. Playing With Fire
6. Selfish
7. Bluffin
8. Running with Lightning (oraz Kuba Szmajkowski)

Pozostałe utwory są na tej stronie

Liamoo, właśc. Liam Cacatian Thomassen (ur. 10 września 1997 w Lidköping) – szwedzki piosenkarz. W 2016 wziął udział w przesłuchaniach do dwunastego sezonu szwedzkiej wersji programu Idol. Gatunek jego muzyki to pop.

źródło: pl.wikipedia.org, shazam.com, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl