Loi – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Loi to: “Gold”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach

https://loi.lnk.to/Gold

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki z Niemiec Loi zatytułowana “Gold”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/gold/1641484481?i=1641484484. Materiał napisali: Felix Jeremias Volk, Loi, René Müller oraz Klosely. Kompozycja została wyprodukowana przez Klosely.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 231 567 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Marvin Ströter. Tancerze: Sarah Kübler, Jamila Saadani, Vi Pham & Alexandra Seitzev.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Loi pt. “Blinding Lights”, który na YouTube ma już 14 mln wyświetleń? Zobaczymy. W artykule opublikowanym w serwisie rzg.pl w dniu 2023-01-24 czytamy: Jej minimalistyczna, tylko z towarzyszeniem fortepianu, wersja piosenki ‘Blinding Lights’ w Brazylii sięgnęła złota. Numer rozgrzał platformę TikTok do czerwoności. Z tego artykułu można też wywnioskować, że kawałek osiągnął ponad 50 milionów streamów.

Najbliższy koncert artystki ma się odbyć 19 października 2023 w Cologne, Germany, Helios37, a kolejny 20 października 2023 w Leipzig, Germany, Moritzbastei.

źródło: music.apple.com, genius.com, | rzg.pl, songkick.com, YouTube, i inne

Tekst nagrania “Gold”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. Blinding Lights
2. I Follow
3. Bad Idea
4. Melody
5. Gold

Biogram

Co wiemy o Loi? Na jej oficjalnym profilu na Instagramie czytamy: 20 year old Singer-Songwriter from 🇩🇪. Translator: 20-letnia piosenkarka i autorka piosenek z Niemiec.
Natomiast w serwisie music.apple.com czytamy: Singer Loi, a.k.a Leonie Greiner, got her first taste of fame on Germany’s The Voice Kids. Her powerful, versatile sound continues to attract fans through songs like the 2021 glittering pop anthem PICK UP!. Translator: Piosenkarka Loi, znana również jako Leonie Greiner, po raz pierwszy zasmakowała sławy w niemieckim programie The Voice Kids. Jej potężne, wszechstronne brzmienie wciąż przyciąga fanów takimi piosenkami, jak hit popowy z 2021 roku „PICK UP!”.
Gatunek jej muzyki to pop.
źródło: instagram.com, music.apple.com, shazam.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl