Long & Junior – Kochaj Mnie Całym Sercem

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Long & Junior zatytułowana “Kochaj Mnie Całym Sercem”. Kawałek utrzymany jest w stylu, który towarzyszy Michałowi i Jarkowi od dłuższego czasu, natomiast wideoklip jest dla wielu sporym zaskoczeniem.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Long & Junior. Na YT ukazały się także remixy kompozycji.

Oficjalne wideo do nowego utworu na Youtube ukazało się 5 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 564 552 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
Kochani ❤ Oddajemy w Wasze ręce teledysk, który ma dla nas wyjątkowe znaczenie ❤ To nie kolejna banalna historia z kolorowymi światłami i tańczącymi półnagimi kobietami… […] (to tylko część opisu)

Czy produkcja powtórzy sukces hitu zespołu pt. “Kolorowa sukienka”, który na Youtube ma już 94 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Kolorowa sukienka” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 95, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3, a na liście TOP Dyskoteki zajął pozycję numer 30. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty.

Long & Junior należą do czołówki zespołów nurtu disco polo. Swoją popularność zyskał dzięki takim przebojom jak: “Helenka”, “Śpiewać uczę się” czy “Bo ja tańczyć chcę”[źródło]disco-polo.info. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 13-05-2023 w miejscowości Świebodzin, a kolejny 27-05-2023 w miejscowości Żywiec.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Tekst nagrania “Kochaj Mnie Całym Sercem”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.eu, disco-polo.info, | bestsellery.zpav.pl, supertydzien.pl, disco-polo.info, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl