Pascal Letoublon – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Pascala Letoublona to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka francuskiego producenta Pascala Letoublona oraz berlińskiego duetu DJ-ów i producentów Twocolors zatytułowana “Break Up”.

– „Break Up” to piosenka, nad którą w ten czy inny sposób pracowaliśmy od lat – wyjaśniają twocolors. – Po kilku różnych podejściach z różnymi wokalistami, w końcu jesteśmy gotowi, by wydać ją z naszym przyjacielem Pascalem Letoublonem. Utwór zawiera wszystko, co uwielbiamy w świetnych piosenkach.

– Zawsze przyglądałem się temu, co robią twocolors, więc możliwość współpracy była dla mnie bardzo ekscytująca – dodaje Letoublon. – Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i, tak jak powiedzieli, to idealny utwór na powitanie wiosny.

Gatunek nowej piosenki to dance. Autorzy utworu: Lissa Achtermeyer / Emil Reinke / Pierre-angelo Papaccio / Nina Kaiser / Jan Paul Olthoff.

„Break Up” to następca remiksu „Dry Bones”, który twocolors przygotowali dla zdobywcy Grammy, Gregory’ego Portera.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 22 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 042 058 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu dwudziestoparoletniego Francuza pt. “Friendships”. Zobaczymy. Dodajmy, że w artykule opublikowanym w serwisie djpromotion.com.pl w dniu 23 listopada 2021 czytamy o singlu, że Okazuje się, że ten utwór powstał pierwotnie w 2017 roku. obecnie ma 75 milionów odsłon na YouTube i ponad 80 milionów odsłuchów na Spotify. Piosenka znakomicie radzi sobie w zestawieniu Shazam Global, a na TikToku inspiruje mnóstwo tanecznych filmików. W 2020 Pascal Letoublon odświeżył przebój, nagrywając go z niemiecką piosenkarką Leony. Odświeżona wersja na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajęła pozycję numer 12, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajęła pozycję numer 2.

źródło: netfan.pl, media.universalmusic.pl, | djpromotion.com.pl, bestsellery.zpav.pl, i inne?

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

Friendships
Friendships (Lost My Love) (z Leony)
Friendships (Lost My Love) (ATB Remix) (z Leony & ATB)
Feelings Undercover
Break Up

W 2021 ukazał się jego remiks do utworu “Taboo”, którego oryginalnym wykonawcą jest Alana Rich.

Pascal Letoublon (ur. 1997) to francuski producent muzyczny. Na niemieckojęzycznej Wikipedii czytamy, że Artysta mieszka niedaleko Besançon i w 2017 roku skomponował house’ową nutkę Friendships, którą wydał w niezależnej wytwórni Suprafive Records. Kawałek stał się viralowy, w tym na rynku azjatyckim i trafił na Shazam Global Charts. Gatunek jego muzyki to EDM.
źródło: de.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl