Power Play – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Power Play to: “Pędzę Do Ciebie”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://dwaem-media-group.lnk.to/Power-Play-Pedze-Do-CiebieID

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Power Play zatytułowana “Pędzę Do Ciebie”. Kawałek jest bardzo taneczny i wpada w ucho.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Sylwester Gazda oraz Marcin Szkałuba. Muzyka: Sylwester Gazda.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 15 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 510 675 wyświetleń na YT. Wideoklip jest bardzo barwny i kolorowy. Klip to dzieło ekipy Stykky Media, która niepierwszy raz współpracuje z formacją Power Play.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Lubisz To Lubisz”, który na Youtube ma już 53 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Lubisz To Lubisz” utrzymywał się na listach przebojów przez wiele tygodni[źródło]disco-polo.info. Kawałek na polskiej liście przebojów ZPAV – POL DANCE zajął 27 pozycję. Materiał pokrył się diamentem[źródło]Wikipedia.

Formacja Power Play to czołówka sceny disco polo[źródło]disco-polo.info 30 Sierpień 2022 . W serwisie radiowawa.pl czytamy, że zespół ten, to zdobywcy wielu nagród na ogólnopolskich festiwalach muzyki disco polo & dance[źródło]radiowawa.pl 2020.

Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 15-04-2023 w miejscowości Będzin.

Tekst nagrania “Pędzę Do Ciebie”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, radiowawa.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. 90 km
2. Ach te oczy twe
3. Balanga
4. Banan
5. Bawmy Się
6. Bez Ciebie (Plan B)
7. Biała Suknia
8. Bliska moim myślom
9. Umówieni Na 9
10. Pędzę Do Ciebie
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Początki grupy Power Play to rok 2001. Zespół powstał z inicjatywy lidera – Sylwestra Gazdy. Od roku 2009 formacja tworzy muzykę autorską. W artykule opublikowanym w serwisie czadrow24.pl w dniu 20 grudnia 2018 czytamy: Żywe instrumenty towarzyszące im podczas koncertów sprawiają, że muzyka w ich wykonaniu to niepowtarzalny styl, doskonałość dźwięku i nowoczesnych brzmień Czytaj więcej
źródło: power-play.pl, czadrow24.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl