Sam Tompkins – nowa piosenka

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 

  • Jaki jest tytuł nowego utworu Sama Tompkinsa
  • Na jakim albumie znalazła/ma się znaleźć nowa piosenka
  • Jaki jest gatunek muzyczny nowego kawałka
  • Kto napisał i wyprodukował nową nutkę
  • Różnych innych informacji o nowym utworze
  • Kim jest Artysta/ści wykonujący nutkę będącą tematem tego artykułu

Tytuł nowej piosenki Sama Tompkinsa to: “Numb”. Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów lub listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/d5rjj

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka brytyjskiego piosenkarza Sama Tompkinsa zatytułowana “Numb”. Singiel jest trzecią zapowiedzią debiutanckiego krążka artysty zatytułowanego ‘hi, my name is insecure’, który ma się ukazać 26 lipca 2024 roku nakładem wytwórni płytowej Island Records. Płyta prawdopodobnie będzie zawierać 16 numerów i prawdopodobnie będzie utrzymana w gatunku pop. Song Credits: Producers: Andrew Wells, AyyoBrad, Couros, DANNY CASIO, Joel Malka, Jordan Riley, Mark West, Matthew Koma, Phil Cook, RISC, Sam Beresford, Sam Tompkins i Sillkey.

Na stronie muzyka.sklep.pl, na której jest prowadzona przedsprzedaż albumu czytamy:

“Przedstawiamy »hi my name is insecure« – transformacyjną muzyczną podróż stworzoną przez niezwykle utalentowanego Sama Tompkinsa. Ta przełomowa płyta, zawierająca 16 utworów, stanowi świadectwo wymykającego się gatunkom, charakterystycznego brzmienia Sama, będącego połączeniem, które trafnie opisuje jako »emocjonalny autor piosenek i kinowy pop«.”

Krążek gdy się ukażę prawdopodobnie będzie dostępny w serwisach streamingowych na tej stronie.
[album – źródło]music.apple.com, muzyka.sklep.pl, genius.com

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/pl-pl/song/1722330763/numb. Materiał napisali: Sam Tompkins i Mark West. Kompozycja została wyprodukowana przez Sama Tompkinsa i Marka Westa.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 28 kwietnia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 33 066 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu MEDUZY pt. “Phone”, w którym Sam Tompkins wystąpił gościnnie (wraz z Em Beihold), a który to utwór na YouTube ma już 5,8 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Tekst nagrania “Numb”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Sam Tompkins ma status jednej z najszybciej wschodzących gwiazd w Wielkiej Brytanii, a na koncie wyprzedane koncerty na całym Świecie[źródło]media.universalmusic.pl 10 kwietnia 2024. W artykule opublikowanym w serwisie media.universalmusic.pl w dniu 19 kwietnia 2024 czytamy, że Muzyk wystąpił niedawno jako support The Kid LAROI podczas koncertu w Warszawie. Kliknij tutaj i zobacz wywiad z 27-letnim[źródło]wiek według Google Artystą, który ukazał się w serwisie trojmiasto.wyborcza.pl.

Najbliższy jego koncert ma się ukazać 19 czerwca 2024 w Birmingham, UK, O2 Academy Birmingham, a kolejny 26 lipca 2024 London, UK, Rough Trade East.

źródło: shazam.com, media.universalmusic.pl, muzyka.sklep.pl, genius.com, | media.universalmusic.pl, trojmiasto.wyborcza.pl, Google, YouTube, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. TO THE MOON
2. You Broke My Heart So Gently
3. Faded
4. lose it all
5. Wife You
6. You’re The Love Of My Life
7. Whole
8. Tears Beneath My Eyelids
9. google luv
10. Numb
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Sam Tompkins to brytyjski piosenkarz i autor piosenek z Eastbourne. Gatunek jego muzyki to R&B/Soul[gat. źródło]https://music.apple.com/us/artist/sam-tompkins/420433769.

Jego debiutancka płyta EP-ka zatytułowana ‘Who Do You Pray To’ ukazała się 18 marca 2022 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Island Records i jest utrzymana w gatunku alternative[gat. źródło]https://music.apple.com/us/album/who-do-you-pray-to/1609091481. Album zawiera 7 piosenek. Song Credits: Producers: Andrew Wells, Laconic, Mike Spencer, Owen Cutts, Phil Cook, Phil Cook i Phil Simmonds.
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
Czytaj więcej o Artyście na Wikipedii (en)

źródło: en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com