Tribbs, VAMERO, Philip Strand – Ghost

W sieci ukazała się nowa piosenka duetu producentów VAMERO, polskiego producenta Tribbsa oraz szwedzkiego piosenkarza Philipa Stranda zatytułowana “Ghost”.

Gatunek nowej piosenki to dance. Materiał napisali: Philip Strand, Mikołaj Trybulec oraz Andy Dust. Kompozycja została wyprodukowana przez Andy’ego Dusta i Mikołaja Trybulca.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 8 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2501 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Tribbsa pt. “Bal wszystkich świętych”, który na YouTube ma już 11 mln wyświetleń? Zobaczymy (NR 78 W KATEGORII NAJPOPULARNIEJSZYCH TELEDYSKÓW).

Duet VAMERO tworzy dwóch DJ-ów i producentów – Andy Dust, czyli Adrian Kaczyński z Polski i pochodzący z Rosji Vicero, czyli Waldemar Brjuchovic. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Bleeding Love” (nagrany wraz z LIZOT), który ma już 3,5 mln wyświetleń. Dodajmy, że kawałek “Bleeding Love” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 75.

Kim jest Philip Strand? W artykule opublikowanym w serwisie soundgraphics.net czytamy: Szwedzki piosenkarz i autor tekstów Philip Strand rozpoczął swoją karierę od coverów na YouTube, założył zespół rockowy Normandie i od tego czasu pracuje w swoim studio w Sztokholmie. Jako jingle writer współpracował z takimi markami jak Mr Green, Daniel Wellington i Stadium. Jako artysta i autor tekstów był streamowany ponad 40 milionów razy i miał wydania w takich wytwórniach jak Sony, TGR, Revealed, Protocol i Monstercat. Natomiast w artykule opublikowanym w serwisie netfan.pl w dniu 4.03.2022 czytamy: Philip Strand to z kolei piosenkarz, który pisze i produkuje zawodowo dopiero od 2019 roku, ale na swoim koncie ma już wydawnictwa z uznanymi artystami: Lucas & Steve, Tungevaag, Bhaskar, Deepend, Clara Mae, Lucas Estrada, Bassjackers. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Voices” (nagrany wraz z Bossfight), który ma już 763 tys. wyświetleń.

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.
źródło: music.apple.com, shiningbeats.pl, polskaplyta-polskamuzyka.pl, kultura.onet.pl, soundgraphics.net, netfan.pl, YouTube, | i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl