Zalia – bezsensownie ft. Przyłu

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Zalii zatytułowana “bezsensownie” (z gościnnym udziałem polskiego rapera Przyłu). W singlu artyści apelują: “Nie traćmy już chwil tak bezsensownie”.

Gatunki nowej piosenki to Electropop i indie pop. Autorami tekstu są Julia Zarzecka oraz Przyłu, natomiast kompozytorami są Julia Zarzecka, Leon Krześniak i Tomasz Sadecki.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 508 546 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowali Hooligan Peach & Paweł Miśko. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Paweł Miśko.

W artykule opublikowanym w dniu 18 listopada 2021 w serwisie jazzsoul.pl o Zalii czytamy: “Zalia, czyli Julia Zarzecka to dwudziestoletnia wokalistka i kompozytorka. Na co dzień studiuje Vocal Performance and Songwriting na BIMM w Londynie.”

Przyłu – (właściwie Bartek Przyłucki) rocznik 99′, pierwsze nutki pisał mając zaledwie 15 lat. Pochodzący spod Warszawy raper, ma na swoim koncie kawałki, które cieszą się wielomilionowymi wyświetleniami jak choćby “Usta” czy “Jazz”. Artysta na początku 2020 wydał debiutancką płytę “Juniper”, dołączając do wytwórni QueQuality.

W artykule opublikowanym w dniu 2019-09-26 w serwisie popkiller.pl czytamy:

“Przyłu to zalesiański raper, znany przede wszystkim z gościnnego występu w “moizdrajcy.com” u Deysa oraz z wydanej pod szyldem QueQuality płyty “Stowarzyszenie Umarłych Raperów”, nagranej wspólnie z VBS-em. Ponadto należy do ekipy Hashashins, stworzonej przez Deysa i Zero.”

Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Jazz” (nagrany wraz z VBS), który ma już 18,9 mln wyświetleń.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: dziendobry.tvn.pl, music.apple.com, | jazzsoul.pl, gwiazdy.wp.pl, popkiller.pl, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl