Zeamsone – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Zeamsone’a to: “Chciałem to na Intro”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://zeamsone.lnk.to/chcialemtonaintro

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Zeamsone zatytułowana “Chciałem to na Intro”. Singiel znalazł się na nadchodzącym krążku artysty zatytułowanym ‘???’ (Trzy Znaki Zapytania), którego premiera ma się odbyć 30.06. Półtoraminutowa nutka jest klasycznym, szczerym obliczem Zeamsone. Muzyk odpowiada za każdy element materiału – mix, master, wideoklip i produkcję (wyjątkowo ze współautorstwem BarTiego).

Gatunek nowej piosenki to hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/us/album/chcia%C5%82em-to-na-intro-single/1692589254. Materiał napisał Zeamsone.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 21 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 361 519 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 11 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideo wyreżyserował Paweł Świdnicki. Kamera: Mateusz Obirek, Paweł Świdnicki.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-letniego artysty pt. “bb”, który na YouTube ma już 33 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał “bb” zdobył certyfikat złotej płyty.

W artykule opublikowanym w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl w dniu 6 sierpnia 2022 czytamy: Jeśli interesujesz się polskim rapem to Zeamsone to gość, którego ksywy nie wypada Ci nie znać. Jego charakterystyczny styl nawijania oraz niski, dość poważny głos od zawsze stanowiły o jego popularności. Warto wspomnieć, że w serwisach strumieniowych na terenie Polski ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “5 INFLUENCEREK”, której możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl Dodajmy, że kawałek “5 INFLUENCEREK” jest na miejscu numer 1 na karcie Na czasie w kategorii muzyka w serwisie YT.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 6-07-2023 w miejscowości Sława, a kolejny 26-08-2023 w miejscowości Poznań.

Tekst nagrania “Chciałem to na Intro”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: genius.com, rapowo.pl, | polskaplyta-polskamuzyka.pl, olis.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. 20k
3. 21 gramów
4. 5 Influencerek
5. ABCD
6. Ain’t Trippin’
7. Ballada
8. Balmain
9. Bb
10. Chciałem to na Intro
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Zeamsone, właśc. Paweł Świdnicki (ur. 4 kwietnia 2000 w Przemyślu) – polski raper. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. Jan-rapowanie, Gedz, Young Igi, czy White 2115. Gatunki jego muzyki to hip-hop i trap.

Dnia 28 września 2018 roku, nakładem wytwórni płytowej My Music, ukazała się jego płyta studyjna zatytułowana ‘777’. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 13 piosenek.

“«777» zmieniło trochę moje postrzeganie Zeamsona. Przede wszystkim, łatka “rapera nastolatek” spokojnie może zostać zapomniana” – napisano w serwisie glamrap.pl i dano mu ocenę 5,3.

Album dostępny jest w serwisach streamingowych.

źródło: pl.wikipedia.org, discogs.com, glamrap.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl