Marnik, KSHMR – Alone

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy wspólny utwór amerykańskiego DJ-a i producenta muzycznego KSHMR oraz włoskiej grupy Marnik zatytułowany “Alone” (z gościnnym udziałem kanadyjskiej piosenkarki Anjulie i włoskiego piosenkarza Jeffrey’a Jey’a). To nie pierwsza współpraca Amerykanina z Włochami. Dotychczas nagrali oni wspólnie single: “Bazaar” (2015), “Mandala” (2016) i “Shiva” (2017).

Gatunek nowej piosenki to Electro House. Materiał napisali: R. Tailor, KSHMR, M. Siss, E. Longo oraz A. Persaud. Kompozycja została wyprodukowana przez Marnika i KSHMR.

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 15 listopada 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 127 276 wyświetleń na YT.

Niles Hollowell-Dhar (ur. 6 października 1988) znany jako Kshmr (zapis stylizowany: KSHMR), to amerykański muzyk, autor piosenek, DJ, producent muzyczny, były raper i piosenkarz. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Secrets” (nagrany z Tiësto, featuring Vassy). Najbliższy koncert Kshmra ma się odbyć 18 stycznia 2020 w Stereo Live, Houston, TX, US, a kolejny 19 stycznia 2020 w Seminole Hard Rock Tampa Event Center, Tampa, FL, US.

Marnik to włoski duet złożony z Alessandro Martello i Emanuele Longo. Poza sukcesami jako producenci, Marnik koncertuje po całym świecie. W swojej karierze duet pojawiał się już w takich miejscach, jak: Pacha Ibiza, Ushuaia Ibiza, Sunburn Music Festival czy kultowe już Tomorrowland. Dużą popularnością na Youtube z ich produkcji cieszy się numer “Bazaar” (nagrany z Kshmr), który ma już 41 mln wyświetleń.

Anjulie Persaud (ur. 21 maja 1983), znana jako Anjulie, to kanadyjska piosenkarka i autorka tekstów piosenek, która wydała jeden album i współpracowała z Diplo, Zeddem, Boombox Cartel, Kelly Clarkson, Nicki Minaj, TheFatRat, Benny Benassi i innymi. Jej muzyka była prezentowana w HBO, ABC, NBC i MTV. Dużą popularnością na Youtube z jej produkcji cieszy się numer “Stronger” (nagrany z TheFatRat i Slaydit), który ma już 7,1 mln wyświetleń. W dyskografii artystki znajduje się na razie jeden album pt. “Anjulie” wydany w 2009 roku.

Gianfranco Randone, znany pod pseudonimem Jeffrey Jey (ur. 5 stycznia 1970 r.), jest włoskim muzykiem, piosenkarzem i kompozytorem, najbardziej znanym jako główny wokalista grupy Eiffel 65 (1998–2005, 2010 – obecnie). Był także wokalistą zespołów Bliss Team (1992–1997) i Bloom 06 (2005–2010). Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Da quando ci sei te” (nagrany z Dino Brownem), który ma już 1,7 mln wyświetleń.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://spinninrecords.com/releases/alone-feat-anjulie-jeffrey-jey

Tekst nagrania “Alone”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: YouTube?, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl