SKOLIM – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: “Twoja Siostra”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w Spotify

Posłuchaj tego nagrania na Spotify.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM oraz ekipy CrackHouse (HELLFIELD, DIVIX) zatytułowana “Twoja Siostra”. Kawałek ten ma niesamowicie energetyczne brzmienie. Nutka ta, to połączenie pulsujących rytmów, mocnych basów i niesamowicie chwytliwych melodii.

“PREMIERA!!! 🔥 Najbardziej zaskakujący spontan ever… 🌴 Polski reggaeton gotowy?” – napisał CrackHouse na FB.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/twoja-siostra-feat-crackhouse-single/1692011000. Autorzy tekstu: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Muzyka: Konrad Skolimowski, Michał Kacprzak, Dawid Łopatowski, Mateusz Chmielewski. Na YouTube ukazały się też remixy nutki.

Kawałek na liście przebojów YouTube Top Songs Chart Poland 2023 zajął pozycję numer 37.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 czerwca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 7 490 536 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 27 w kategorii najpopularniejszych teledysków.

“Reżyser zadbał o każdy detal, tworząc wizualną oprawę, która doskonale oddaje energetykę i dynamikę samej piosenki” – czytamy w serwisie disco-polo.info.

“W klipie Skolim spotyka się z piękną kobietą, która okazuje się być modelką z Instagrama” – czytamy w serwisie disco-polo.eu.

“#17 miejsce na czasie 🔥
Dziękujemy 👊🏼
Lecimy wyżej! Udostępniajcie u siebie🎶” – napisał 15 czerwca CrackHouse na FB.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu SKOLIMA pt. “Wyglądasz Idealnie”, który na YouTube ma już 150 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że produkcja “Wyglądasz Idealnie” w dwa tygodnie osiągnęła 10 milionów wyświetleń. Znalazła się też na 8 pozycji na Karcie na czasie w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube)[źródło]YouTube i disco-polo.info. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 25, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4[źródło]http://bestsellery.zpav.pl. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 7 czerwca 2022 czytamy: Uwielbiany artysta disco polo może być z siebie dumny. W końcu nie każdemu udaje się osiągnąć tak przyzwoity wynik i to w tak krótkim czasie.

Popularny Skolim to wschodząca gwiazda disco polo i dance[źródło]dziennikzachodni.pl 16 marca 2023. Konrad Skolimowski to utalentowany człowiek, który jest także aktorem znanym z serialu “Barwy szczęścia”[źródło]disco-polo.info paź 2020. Muzyk ma na swoim koncie wiele kawałków, jednak to po premierze hitu “Wyglądasz idealnie” jego kariera gwałtownie skoczyła do góry[źródło]disco-polo.info 25 Październik 2022.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 16-07-2023 w miejscowości Brodnica, a kolejny 29-07-2023 w miejscowości Opole

Tekst nagrania “Twoja Siostra”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | disco-polo.info, bestsellery.zpav.pl, dziennikzachodni.pl, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. PORWANIE (ZATAŃCZ ZE MNĄ)
2. A ja się bawię
3. Bawmy się
4. O Tobie kochana
5. Grzejesz mnie
6. Temperatura
7. Karma (Hellfield)
8. Twoja Siostra (oraz HELLFIELD, DIVIX)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

SKOLIM to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo. Konrad “Skolim” Skolimowski to aktor i muzyk.

źródło: disco-polo.info i ?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl