Zalia – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Zalii to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Zalii zatytułowana “plany” (z gościnnym udziałem obiecującego producenta Lacklustera). To kolejna energetyczna nutka. Kawałek w rytm którego chcemy się bawić, tańczyć. Singiel już po pierwszych dźwiękach przenosi w środek imprezy na plaży, w słońcu i buja jak morskie fale. A refren owiewa twarz jak bryza we Władysławowie.

Gatunek nowej piosenki to indie pop. Autorami tekstu i kompozytorami są Zalia oraz Lackluster.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 16 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 407 325 wyświetleń na YT. Bardzo kolorowy wideoklip wyreżyserował Paweł Miśko, który był również kierownikiem zdjęć do teledysku. Teledysk został zrealizowany w głównej mierze w blasku słońca z Bari.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. “bezsensownie” (feat. Przyłu), który na YouTube ma już 2,7 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 9, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Zalia to jedno z objawień polskiej sceny muzycznej ostatniego roku. Polacy usłyszeli o niej, kiedy pojawiła się na nowej płycie Michała Szczygła[źródło]eska.pl 2021-11-09. Warto wspomnieć, że ostatnio w polskich radiach jest popularny kawałek Zalii zatytułowany “bezsensownie” (feat. Przyłu).

źródło: rmf.fm, jazzsoul.pl, | eska.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Bezsensownie
2. Biegnę
3. Lot feat. Leon Krześniak
4. Odpływam
5. Sierpień
6. plany

Kim jest Zalia? W artykule opublikowanym w dniu 14 czerwca 2021 w serwisie jazzsoul.pl czytamy: Zalia, czyli Julia Zarzecka, dwudziestoletnia polska wokalistka i kompozytorka. Fascynuję ją soul/r&b, a w jej głośnikach często rozbrzmiewają Mahalia, Ella Mai czy Jorja Smith. Doświadczenia, otaczający świat i życie w dużym mieście to siła napędowa jej twórczości, w której słychać wpływy m.in indie/lo-fi oraz jazzu. Natomiast w artykule opublikowanym w dniu 18 listopada 2021 w serwisie jazzsoul.pl czytamy, że Zalia na co dzień studiuje Vocal Performance and Songwriting na BIMM w Londynie. Zalia brała udział między innymi w show Hit Hit Hurra oraz Mam Talent, gdzie dotarła do półfinałów. Wokalistka może pochwalić się występami z licznych musicalach, a także w krótkometrażowym filmie. Gatunki jej muzyki to pop i hip hop/rap.
źródło: jazzsoul.pl oraz eska.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl