Favst – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Favsta to: “ztb”.
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach

https://quequality.pl/ztb

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka producentów favsta oraz gibbsa zatytułowana “ztb”. Lekki i chwytliwy singiel zapowiada premierę wyjątkowego materiału, na którym usłyszymy współpracujących z wytwórnią QueQuality artystów w najróżniejszych konfiguracjach. Cały projekt rozpoczął się w ubiegłym roku od wyjazdu reprezentantów QueQuality na Maltę, gdzie powstało kilka kawałków.

Gatunek nowej piosenki to hip hop/rap[źródło]https://music.apple.com/pl/album/ztb-single/1634638591?l=pl. Materiał napisał gibbs. Kompozycja została wyprodukowana przez favsta i gibbsa.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 23, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 13 306 004 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 49 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Wideoklip wyreżyserował Binocle. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Jan Ciesiecki.

W opisie pod wideo czytamy m.in.:
[…] Dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam pierwszy singiel z tego projektu, który został stworzony przez Favst’a oraz Gibbsa. Utwór nosi nazwę “ztb” i powstał w pięknej miejscowości na Mazurach podczas majowego weekendu. Nagranie doskonale odzwierciedla ten beztroski klimat i czas. […]

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Favsta pt. “halo” (nagranego wraz z gibbsem ft. kukon), który na YouTube ma już 35 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Warto wspomnieć, że w polskich radiach oraz w serwisach strumieniowych na terenie Polski ostatnio popularna jest nutka artysty Kuban zatytułowana “na okrągło”, w której za muzykę odpowiadał Favst. Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.

Krążek duetu Favst/Gibbs zatytułowany ‘hample’ ukazał się 10 grudnia 2021 roku. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 12 piosenek (plus jeden bonus track). Producenci stworzyli materiał dedykowany miłośnikom motoryzacji. Favst i Gibbs podjęli się zadania stworzenia wydawnictwa, które w głównej mierze ma składać się z emocji.

“Na wielkie brawa zasługują tutaj główni aktorzy tego spektaklu drogowego – Gibbs i Favst. Produkcje, bity, dopracowanie, zmienny vibe i klimat nocnej przejażdżki w punkt. Zachowana spójność połączona z szaleństwem w zmienianiu klimatu z utworu na utwór” – napisała Aleksandra Kot w recenzji albumu w serwisie followrap.com.

Na materiale znajdzie się m.in. rezultat zaskakującej współpracy producentów z Pezetem i Zalewskim –„Francuskie filmy”. Wśród gości na krążku pojawiają się również Kiełas, Szpaku, Kukon, Kabe i PLK.
[źródło]followrap.com, muzyka.dlastudenta.pl, discogs.com, i ?

Gibbs, właściwie Mateusz Przybylski (ur. 24 października 1995) – urodzony w Kłobucku, polski raper i producent muzyczny. Członek zespołu FONOS oraz jeden z założycieli studia oraz ekipy DOPEHOUSE. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Piękny świat” (oraz Kiełas), który ma już 57 mln wyświetleń. Dnia 26 sierpnia 2022 roku ukazał się jego krążek zatytułowany ‘Dopehouse Mixtape’. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 25-02-2023 w miejscowości Zielona Góra, a kolejny 24-06-2023 w miejscowości Gądecz.

źródło: music.apple.com, wybieramkulture.pl, | followrap.com, muzyka.dlastudenta.pl, discogs.com, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “ztb”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Molo (feat. Mr. Polska, Kizo & KBLEAX)
2. ​Francuskie filmy (oraz Gibbs feat. Zalewski, Pezet)
3. Halo (oraz Gibbs feat. Kukon)
4. Redukcja (oraz Gibbs ft. Kiełas)
5. Cielo Blue
6. Nastrój
10. dddd
11. ztb (oraz Gibbs)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Kim jest Favst? W artykule opublikowanym w serwisie polskaplyta-polskamuzyka.pl w dniu 31 sierpnia 2021 czytamy, że to producent muzyczny kojarzony głównie ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju.
źródło: polskaplyta-polskamuzyka.pl

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl