bryska – kupidyn

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki bryskiej zatytułowana “kupidyn”. Nutka powinna zadowolić wszystkich fanów bryskiej. Ma w sobie to, do czego przyzwyczaiła nas młoda artystka. Singiel ten będzie można usłyszeć na trasie koncertowej Nasze Lovestory Tour 2023, która rozpoczyna się 10 marca. Wykonawczyni odwiedzi wówczas 11 miast, w tym Łódź, Kraków czy Warszawę.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest bryska, natomiast kompozytorami są bryska oraz Jakub Krupski.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 6 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 54 096 wyświetleń na YT. Realizacją wideo zajęła się ekipa THEDREAMS Studio.

W opisie pod wideo czytamy:
Wiosną 2023 bryska rusza w trasę koncertową! Bilety na “Nasze LOVESTORY Tour” już w sprzedaży.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 22-letniej artystki pt. “odbicie (Mark Neve Remix)”, który na YouTube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “odbicie (Mark Neve Remix)” na listach AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień), AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1. Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie platynowej płyty[źródło]Google, YouTube, Wikipedia.

Młoda, zdolna, ambitna i zakochana w muzyce – bryska wkroczyła na muzyczny rynek i wywołała duże poruszenie wśród słuchaczy[źródło]eska.pl 2021-09-25. Obwołana sensacją i odkryciem roku 2021[źródło]empik.com 19 kwi 2022.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki zatytułowany ‘moja ciemność’. Warto wspomnieć, że ostatnio w polskich radiach jest popularna nutka YouNotUs zatytułowana “Samba” (w której gościnnie występuje bryska). Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie.

Najbliższy koncert wykonawczyni ma sie odbyć 10-03-2023 w miejscowości Toruń, a kolejny 11-03-2023 w miejscowości Poznań.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://magicrecords.lnk.to/kupidyn

Tekst nagrania “kupidyn”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, allaboutmusic.pl, | eska.pl, empik.com, allaboutmusic.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Powiązane wpisy

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl