Ava Max – My Head & My Heart

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Avy Max zatytułowana “My Head & My Heart”. Singiel został zawarty w cyfrowej reedycji debiutanckiego albumu artystki, “Heaven & Hell”, który ukazał się 18 września 2020 roku. Krążek zdążył się już pokryć platyną w Polsce. Więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie.

W nowym kawałku wykorzystano sample z hitu “Around the World (La La La La La)”, który nagrał w 2000 roku zespół A Touch of Class. Nutka “Around the World (La La La La La)” jest coverem rosyjskiego przeboju Ruki Vverh „Pesenka”! i wykorzystuje melodię numeru z dodatkowymi tekstami w języku angielskim. Obie kompozycje zawierają zwrot „la la la la la” w formie wezwania i odpowiedzi. Kawałek jest najpopularniejszym singlem ATC. Piosenka dotarła do TOP20 w większości krajów, w których została wydana.

A Touch of Class (często skracane do ATC) to niemiecki zespół muzyczny grający muzykę dance/pop, który powstał w 1998 roku w Hamburgu. Jego członkowie to Australijka Sarah Egglestone, Angielka Tracey Packham, Nowozelandczyk Joe Murray oraz Włoch Livio Salvi. Spotkali się w Niemczech, w czasie pracy nad musicalem “Cats”, w którym występowali wszyscy razem.

Gatunek nowej piosenki to Dance i pop[źródło]https://tiny.pl/dl5ht. Materiał napisali: Amanda Ava Koci, Henry Walter, Madison Love, Aleksey Potekhin, Sergey Zhukov, Thomas Errikson oraz Tia Scola. Kompozycja została wyprodukowana przez Jonasa Blue, Earwulfa i Cirkuta.

Singiel na polskiej liście Polish Airplay Top 100 zajął najwyższą pozycję numer 18, na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 32, a na liście UK Singles (OCC) numer 59.

– Pracowałam nad “My Head & My Heart” jesienią i czekałam na odpowiedni moment, by podzielić się tym nagraniem. Cieszę się, że piosenka w końcu się ukazuje. Nie mogę się doczekać aż wszyscy ją usłyszą – mówi Ava.

Oficjalny teledysk [Official Performance Video] do nowego utworu na Youtube ukazał się 15 stycznia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 000 968 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej artystki pt. “Sweet but Psycho”, który na Youtube ma już 660 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sweet but Psycho” znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów w kilkunastu krajach (w tym na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100). Kawałek pokrył się diamentem w Brazylii, Francji i Polsce, pięciokrotną platyną w Australii, Kanadzie i Norwegii. “Sweet but Psycho” spędził trzy tygodnie w TOP10 notowania Hot 100 Billboard oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Numer zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards. Jon Ali z magazynu Billboard okrzyknął kompozycję “natychmiastowo uzależniającym kawałkiem popowym”.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.
Jeśli powyższy serwis wideo Cię nie zadowala, to spróbuj znaleźć inny w tym linku: Kliknij tutaj

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://avamax.lnk.to/MyHeadMyHeartID

Tekst nagrania “My Head & My Heart”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Ava Max zaliczana jest do tzw. pierwszej ligi artystów muzyki Pop i jej tanecznych odmian. Ava obdarzona jest sejsmicznym głosem. Artystka ma już też za sobą telewizyjne występy w programach „The Late Late Show with James Corden”, „The TODAY Show” czy „The Ellen DeGeneres Show”.

źródło: radiozet.pl?, Wikipedia, | djpromotion.com.pl, muzotakt.pl, Google, Wikipedia, songkick.com?, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl