Ava Max – nowa piosenka

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 

  • Jaki jest tytuł nowego utworu Avy Max
  • Jaki jest gatunek muzyczny nowego kawałka
  • Kto napisał i wyprodukował nową nutkę
  • Jakie miejsca zajęła piosenka na listach przebojów
  • Różnych innych informacji o nowym utworze
  • Kim jest Artysta/ści wykonujący nutkę będącą tematem tego artykułu


Tytuł nowej piosenki Avy Max to: “My Oh My”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów/listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://avamax.lnk.to/MyOhMyID

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Avy Max zatytułowana “My Oh My”.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel ten znalazł się w TOP20 na 4 listach przebojów. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 28, na liście UK Singles Downloads (OCC) numer 26, na liście UK Singles Sales (OCC) numer 28, a na liście US Hot Dance/Electronic Songs (Billboard) numer 13 (dostęp 07.2024).

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/my-oh-my-single/1738946443. Materiał napisali: Ava Max, inverness, JBACH oraz Sam Martin. Kompozycja została wyprodukowana przez invernessa.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazało się 4 kwietnia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 8 614 584 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Hunter Moreno. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Logan Meis. Za choreografię odpowiadał Matt Steffanina.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniej[źródło]wiek według Google Artystki pt. “Sweet but Psycho”, który na Youtube ma już 941 mln wyświetleń? Zobaczymy. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel “Sweet but Psycho” znalazł się w TOP3 na 37 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 28 listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień. W 2023 roku lista ta została przemianowana na Olia – Oficjalna Lista Airplay) zajął pozycję numer 1, na liście UK Singles (OCC) numer 1, na liście US Billboard Hot 100 numer 10, na liście US Adult Contemporary (Billboard) numer 17, na liście US Adult Pop Airplay (Billboard) numer 2, na liście US Dance Club Songs (Billboard) numer 1, na liście US Dance/Mix Show Airplay (Billboard) numer 4, a na liście US Pop Airplay (Billboard) numer 3. Materiał zdobył certyfikat 2× diamentowej płyty (w Polsce diamentowej) (dostęp 07.2024). Numer zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards.

Tekst nagrania “My Oh My”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Ava Max, znana z multiplatynowych wydawnictw[źródło]meloradio.pl 14.04.2024, jest jedną z najpopularniejszych wokalistek na Świecie[źródło]kultura.onet.pl 2 września 2022. Artystka rozgłos na światową skalę zdobyła w 2018 roku za sprawą hitu “Sweet but Psycho”[źródło]muzyka.interia.pl. Kilka miesięcy ubiegłego roku piosenkarka spędziła w trasie dając ponad czterdzieści koncertów w Europie i Stanach Zjednoczonych[źródło]muzyk.net. Warto wspomnieć, że jej kawałek z 2023 r. “Choose Your Fighter” był jedną z ulubionych nutek na soundtracku do kinowego blockbustera “Barbie”[źródło]meloradio.pl 14.04.2024.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych Avy zamyka wydany 27 stycznia 2023 roku krążek ‘Diamonds & Dancefloors’, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Atlantic. Album jest utrzymany w gatunku pop[gat. źródło]https://music.apple.com/us/album/diamonds-dancefloors/1634875613. Standardowa edycja płyty zawiera 14 numerów. Jest to jej drugi album studyjny. Twórcy utworu: Producenci: Abraham Dertner, BURNS, Cirkut, Connor McDonough, David Stewart, Jason Evigan, Johnny Goldstein, Jonas Jeberg, LOSTBOY, Michel “Lindgren” Schulz, Omer Fedi, T.I Jakke i Tor Eimon. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że płyta znalazła się w TOP10 na 8 listach albumów. Krążek na polskiej liście albumów (ZPAV) zajął pozycję numer 19, na liście UK Albums (OCC) numer 11, na liście US Billboard 200 numer 34, a na liście US Top Dance/Electronic Albums (Billboard) numer 2. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 80/100, na podstawie 4 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 4,5 z 5 możliwych gwiazdek (dostęp 07.2024). Materiał zawiera nasycony energią disco singiel “Million Dollar Baby”, który w ciągu dwóch tygodni od premiery zgromadził 10 milionów streamów i 8 milionów odsłon klipu. Trasa koncertowa On Tour (Finally) promująca album rozpoczęła się 14 kwietnia 2023 r. koncertem w Manchesterze w Angli, a zakończyła 9 września 2023 r. koncertem w Berlinie w Niemczech.

“Diamonds & Dancefloors prawie, że nie ma wad, może poza jakimiś drobnymi zapychaczami, bądź powtarzającymi się schematami. Jak dla mnie, mógłby on trwać zdecydowanie dłużej niż te 40 minut, bo jest czego słuchać” – czytamy w recenzji płyty w serwisie allaboutmusic.pl (ocena 4,5/5).

Więcej recenzji na tej stronie
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.
[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com, metacritic.com, media.warnermusic.pl, allaboutmusic.pl

źródło: music.apple.com, genius.com, meloradio.pl, | meloradio.pl, kultura.onet.pl, muzyka.interia.pl, meloradio.pl, music.apple.com, genius.com, metacritic.com, media.warnermusic.pl, allaboutmusic.pl, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Sweet but Psycho
2. Alone, Pt. II
3. Kings & Queens
4. So Am I
5. Salt
6. Ghost
7. Car Keys (Ayla) (with Alok)
8. Choose Your Fighter
9. Whatever (with Kygo)
10. My Oh My
Pozostałe utwory są na tej stronie

Lista singli na Wikipedii

Lista singli (wraz z ich pozycjami na listach przebojów i z rokiem ich wydania) dostępna jest na tej stronie.

W 2021 roku wystąpiła również gościnnie (wraz z Kylie Cantrall) w utworze “Sad Boy” u boku Jonasa Blue i R3haba.

Biogram

Ava Max, właśc. Amanda Ava Koçi (ur. 16 lutego 1994 w Milwaukee) – albańsko-amerykańska piosenkarka i autorka piosenek. Swoją karierę wokalistka zaczęła w 2008 roku pod pseudonimem Amanda Kay. Gatunki jej muzyki to pop i dance pop[gat. źródło]https://pl.wikipedia.org/wiki/Ava_Max.

Jej debiutancka studyjna płyta ukazała się 18 września 2020 roku nakładem wytwórni płytowej Atlantic i jest utrzymana w gatunkach Pop, dance-pop oraz electropop[gat. źródło]https://en.wikipedia.org/wiki/Heaven_%26_Hell_(Ava_Max_album). Standardowa edycja albumu zawiera 15 piosenek. Krążek zadebiutował na drugim miejscu na UK Albums Chart i na 27 miejscu na US Billboard 200. W agregatorze recenzji Albumoftheyear krążek otrzymał średni wynik 77/100, na podstawie 3 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. Materiał zdobył certyfikat 7× platynowej płyty (w Polsce 3× platynowej) (dostęp 07.2024).

“Reasumując, jak dla mnie jest to najciekawsza taneczna płyta – album Pop tego roku. Można jej posłuchać non stop – bez znużenia. Dlaczego mamy tu tak dobry album? Odpowiedź można znaleźć w tzw. kredytach czyli liście autorów i producentów” – czytamy w recenzji płyty w serwisie djpromotion.com.pl.

Czytaj więcej o Artyście na Wikipedii

źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org, de.wikipedia.org, djpromotion.com.pl, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl