Ava Max – Dancing’s Done

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Avy Max zatytułowana “Dancing’s Done”. Kawałek został wydany 20 grudnia 2022 roku jako czwarty singiel z nadchodzącego drugiego krążka studyjnego artystki zatytułowanego ‘Diamonds & Dancefloors’, którego premiera planowana jest na 27 stycznia 2023 roku. Nutka przywołuje skojarzenia z muzyką dance i disco lat 80.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://www.shazam.com/song/1634875836/dancings-done. Materiał napisali: Ava Max, BURNS, Cirkut, LOSTBOY, R.I.Pablo oraz Sean Douglas. Kompozycja została wyprodukowana przez szkockiego producenta BURNSA i LOSTBOY’A.

Oficjalne audio do nowego utworu na YT ukazało się 20 grudnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 595 638 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniej artystki pt. “Sweet but Psycho”, który na Youtube ma już 828 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sweet but Psycho” znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów w kilkunastu krajach (w tym na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100 [oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień]). Materiał zdobył certyfikat dwukrotnie diamentowej płyty. “Sweet but Psycho” spędził trzy tygodnie w TOP10 notowania Hot 100 Billboard oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Numer zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards[źródło]Google, YouTube, djpromotion.com.pl, KM, Wikipedia 2019.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dldd1

Tekst nagrania “Dancing’s Done”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Ava Max została obwołana jedną z nadziei światowego popu[źródło]muzyka.interia.pl 29 kwietnia 2022. Artystka rozgłos na światową skalę zdobyła w 2018 roku za sprawą hitu “Sweet but Psycho”[źródło]muzyka.interia.pl. W 2021 roku Ava Max trafiła do zestawienia “30 najlepszych przed 30” (“30 Under 30”) magazynu “Forbes”[źródło]eska.pl. W artykule opublikowanym w serwisie wyspa.fm w dniu 3 września 2022 czytamy o Avie Max: Z ponad 12 miliardami odtworzeń na całym świecie, szeregiem przełomowych kooperacji oraz wieloma złotymi i platynowymi certyfikatami w samych Stanach Zjednoczonych, pochodząca z Albanii amerykańska artystka szybko udowodniła, że jest prawdziwą supergwiazdą popu. Przypomnijmy, że 18 września 2020 r. ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie https://nowapiosenka.pl/ava-max-nowa-piosenka/)[źródło]Wikipedia.

źródło: discogs.com?, genius.com?, wpna.fm?, shazam.com, | djpromotion.com.pl, muzyka.interia.pl, eska.pl, wyspa.fm, Google, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl