Shaun Baker – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Shauna Bakera to: “Do It All Night”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemieckiego DJ-a Shauna Bakera, NDEE oraz Rooms zatytułowana “Do It All Night” (z gościnnym udziałem pochodzącej z Filipin piosenkarki Jessiki Jean). Ten kawałek to remake hitu Darius & Finlay, którego nie może zabraknąć na Waszych dance’owych playlistach. Warto przy okazji wspomnieć, że Niemiec wspólnie z Bonito (1/2 duetu Darius & Finlay) wydali w 2002 roku nutkę „Explode”.

Gatunek nowej piosenki to dance.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 30 834 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
Shaun Baker, the long standing artist and DJ has had countless dance hits across the globe, for example “Explode” which together with Bonito from Darius & Finlay was unleashed way back in 2002. Bonito’s very successful dance act Darius & Finlay landed a massive hit with “Do It All Night” in 2009. Now it was about time for a fresh Shaun Baker version, in collaboration with Shaun’s production partners NDEE and ROOMS and great vocals by talented singer Jessica Jean. Let’s do the bizz once again!

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Niemca pt. “V.I.P.” (feat. Maloy), który na Youtube ma już 6,6 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “V.I.P.” zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów między innymi w Polsce i Czechach. Po sukcesie tego kawałka oficjalną wokalistką Shauna została MaLoY.

Shaun Baker to artysta z pokaźną ilością tanecznych przebojów na koncie („Hey Hi Hello”, „V.I.P.”, „Run Away”)[źródło]radiokaszebe.pl 28 grudnia 2022. Shaun Baker rozpoczął karierę w drugiej połowie lat 90-tych, ale pierwszy poważny sukces przyszedł z nagraniem “Explode”. Hity artysty stały się najczęściej odtwarzanymi kawałkami i teledyskami, również w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Muzyk z Jessiką Jean nagrywa i występuje od 2010 roku, tworząc niezapomniane wrażenia.

Jessica Jean to mieszkająca w Niemczech piosenkarka i autorka tekstów, która w 2012 roku zyskała międzynarodową popularność hitem “Black Box”.
źródło: wzielonej.pl, music.apple.com, netfan.pl, | radiokaszebe.pl, djpromotion.com.pl, rmf.fm, muzyka.interia.pl, Wikipedia, i inne

Lista utworów

1. Addiction feat Jessica Jean Disc
2. Bakerman
3. Click My Like
4. Could You, Would You , Should You
5. Frontline
6. Give
7. Hey,hi,hello
8. Do It All Night (NDEE & Rooms feat. Jessica Jean)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Shaun Baker (ur. 1962) – pochodzący z Wielkiej Brytanii niemiecki DJ. W latach 80. przeprowadził się z północnej Anglii do Niemiec. Karierę zaczynał grając w tamtejszych klubach. Shaun gra na światowej scenie klubowej od ponad 20 lat. Wraz ze swoim przyjacielem i partnerem Sebastianem Wolterem produkuje muzykę. Ta muzyczna współpraca w ciągu ostatnich kilku lat zrodziła piosenki na scenie dance, takie jak „Xplode 2”, która znalazła się na pierwszym miejscu na każdej niemieckiej liście tanecznej w tamtym czasie. Inne single to „Push” (również przebój dance i hit sprzedaży) oraz „Bakerman”, kooperacja z kultowymi gwiazdami Laid Back z Danii. Laid Back byli tak bardzo pod wrażeniem nowej wersji Bakermana, że zapoznali Shauna i Sebastiana z Larsem von Trierem, światowej sławy reżyserem filmowym z Danii, który wyprodukował klip do oryginalnej wersji Bakermana. Zezwolił on na wykorzystanie oryginalnego wideo do ich wersji. Gatunki jego muzyki to pop, dance, muzyka klubowa, house oraz trance. Jego płyta The Works Pt. 01 ukazała się 17 listopada 2003 roku nakładem wytwórni płytowej A45 Music i jest utrzymana w gatunku Trance. Album zawiera 18 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl