ZIBO – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki ZIBO to: “Sobotni Lans Rmx”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/zibosobotnilans

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka grupy ZIBO zatytułowana “Sobotni Lans Rmx”. Artysta we współpracy z Alchemist Project odświeżył swój hit pt. „Sobotni lans”. Nutka to typowe klubowe dźwięki, podbite basy i mocny beat. Pierwotna wersja kawałka swoją premierę miała 2 kwietnia 2016 roku. To nie pierwsza współpraca muzyka z tym duetem producenckim. Jakiś czas temu ukazał się ich utwór „Najwięcej witaminy” czyli remiks hitu Rosiewicza. Oryginalnego kawałka “Sobotni Lans” możecie posłuchać na tej stronie. Dodajmy, że rok po premierze oryginału, ukazała się też rockowa wersja kompozycji.

Gatunek piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Paweł Chmielewski. Muzyka: Paweł Chmielewski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 22 lutego 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 86 241 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:
„Sobotni lans” największy hit formacji Zibo doczekał się remixu. Utwór, który na YouTube odsłuchano już ponad 12 mln razy, stworzony został tym razem w klimacie EDM. Czy przebije wersje disco polo?

źródło: disco-polo.info, | Youtube, i inne?

Lista utworów

1. Baby blue
2. Biały miś
3. Bliska moim myślom
4. Brak mi Ciebie
5. Była Twoja
6. Chodź do mnie
7. Chodź do mnie teraz
8. Ciao Italia
9. Czarno-biały film
10. Daj mi siebie
11. To jest to
12. Sobotni Lans Rmx
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

W serwisie last.fm czytamy: Formacja Zibo, której założycielem oraz wokalistą i autorem wielu utworów jest Paweł Chmielewski powstała w 1999 roku.
źródło: last.fm

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl