Kubańczyk – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Kubańczyka to: “Szachy”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://kubanczyk.lnk.to/szachy

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego rapera Kubańczyka zatytułowana “Szachy”. Singiel jest kolejną nutką promującą krążek ‘W zeszłym roku’, którego preorder rozpoczął się przeszło tydzień temu. Poza klasycznym wydaniem CD słuchacze nabyć mogą limitowany box. Album ma się ukazać 23 czerwca 2023 roku.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/663287048/szachy. Autorem tekstu jest Kubańczyk. Muzyka: Sergiusz, 2K.

Kawałek ten, to liryczna przeprawa przez to, co ostatnio działo się w życiu Kubańczyka.

To jeden z najbardziej emocjonalnych i szczerych utworów jakie do tej pory nagrałem – powiedział Kubańczyk.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 20 kwietnia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 820 650 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 5 na karcie Na czasie w kategorii muzyka (karta „Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Scenariusz i reżyseria: Borys Bernacki. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Borys Bernacki, Michał Mrozek.

W opisie pod wideo czytamy:
ZAMÓW PREORDER “W ZESZŁYM ROKU” – https://www.wakenbake.pl

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniego artysty pt. „Ostatni raz zatańczysz ze mną” (oraz Tribbs), który na YouTube ma już 79 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Ostatni raz zatańczysz ze mną” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 22, a na listach AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. W zestawieniu Spotify najczęściej słuchanych kawałków lata 2022 w Polsce „Ostatni raz zatańczysz ze mną” zajął 11 miejsce. Nutka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 12. Materiał znalazł się na 14 miejscu w kategorii najpopularniejszych teledysków na YouTube. Singiel jest nową wersją wielkiego przeboju Krzysztofa Krawczyka o tym samym tytule[źródło]Google, YouTube, bestsellery.zpav.pl, olis.pl i ?

KUBAŃCZYK to jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia[źródło]sieniawa.pl po 16 lipca 2022. Zyskał popularność dzięki odgrywaniu roli ochroniarza Lorda Kruszwila na kanale YouTube “Kruszwil”[źródło]roztanczonynarodowy.pl.

8 października 2021 roku ukazał się jego album zatytułowany ‘Dzień po dniu 2’. Płyta EP-ka zawiera 7 numerów i jest utrzymana w gatunku Hip-hop/rap. Goście na wydawnictwie: Dj Slavic, Brave, Fidji, Krupek, Szarp, PSR. Producenci: CrackHouse, Meinkezz Majestik oraz PSR. Materiał jest utrzymany w wakacyjnym klimacie, na krążku znajdziemy zarówno mocne, letnie bangery jak również słoneczne ballady.
Album na platformie Spotify
[album źródło]Wikipedia, empik.com, Google, genius.com, rapowo.pl

Najbliższy koncert artysty ma się ukazać 2-05-2023 w miejscowości Gdańsk, a kolejny 12-05-2023 w miejscowości Opole.

Tekst nagrania “Szachy”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: shazam.com, rapowo.pl, | bestsellery.zpav.pl, olis.pl, sieniawa.pl, roztanczonynarodowy.pl, empik.com, genius.com, rapowo.pl, Google, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. Afrotrap
3. Atlantyda
4. Cały ja prod. Nihlo
5. Cel ft. TKM
6. Ciuchy za drzwiami
7. Detoks feat. Popek
8. Droga do gwiazd
9. Fabryka hitów
10. Glow Up
11. Szachy
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Kubańczyk, właśc. Jakub Flas (ur. 14 marca 1995 w Szczecinie) – polska osobowość internetowa, raper, piosenkarz. Założył kanał na YouTube w 2010, choć zaczął nagrywać w 2012 roku. Gatunek jego muzyki to Hip-hop/rap.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana ‘Cały ja’ ukazała się 29 maja 2020 roku nakładem wytwórni płytowej Step Records i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 13 piosenek. Goście na krążku to: ADM, Filipek, Kazior, Magoif Dop, Bajorson, Major SPZ, Popek, Kaen, Kartky, VBS, B.R.O. Producenci: Clearmind, Clearmind Beats, Dj Slavic, FANTØM, Jacon, Krupek, Kubańczyk, Nihlo, RX (POL), SonoBeats oraz SpeakerBangerz. Wydawnictwo zadebiutowało na 3. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS.

“Krążek jest bardzo różnorodny – znajdziemy na nim mocne uliczne bangery ale również tracki delikatne i skłaniające do refleksji” – czytamy w serwisie empik.com.

Album dostępny do odsłuchania na platformie Spotify.
Czytaj więcej na Wikipedii
źródło: pl.wikipedia.org, discogs.com, empik.com, olis.onyx.pl, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl