Olivia Addams – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Olivii Addams to: “Telepathy”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Olivii Addams i kolumbijskiego artysty Dylana Fuentesa zatytułowana “Telepathy”.

“Jestem podekscytowana współpracą z Dylanem, bo jego styl wnosi świeży i zupełnie nowy vibe do tej piosenki” – powiedziała Olivia Addams.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 30, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: IRAIDA, Achi, Dylan Fuentes, Florian Rus oraz Olivia Addams. Kompozycja została wyprodukowana przez Achi’ego.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 474 170 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała Isabella Szanto. Kierownikiem zdjęć do teledysku był David Mogan.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej Rumunki pt. “Stranger”, który na Youtube ma już 12 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Stranger” stał się hitem na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw i Polski. Zajął ponadto szczyt polskiej listy Shazam. Kawałek na polskiej liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) oraz na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycje numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4[źródło]YouTube, Wikipedia, bestsellery.zpav.pl.

Olivia Addams to jedna z ciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Branża muzyczna uznała ją za największe muzyczne odkrycie 2021 roku[źródło]dziendobry.tvn.pl 14 maja 2021. Przeboje artystki podbijają największe rozgłośnie radiowe w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej[źródło]dziendobry.tvn.pl 22 czerwca 2022. Przypomnijmy, że w zeszłym roku wykonawczyni nagrała hit z polskim producentem Gromee’m zatytułowany “Broken”.

Dylan Fuentes to kolumbijski artysta, kompozytor i performer, który swoim niezaprzeczalnym talentem i charyzmą podbija świat.

źródło: bestsellery.zpav.pl, music.apple.com, radiozw.com.pl, | bestsellery.zpav.pl, dziendobry.tvn.pl, YouTube, Wikipedia, i inne?

Tekst nagrania “Telepathy”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

RokTytułNajwyższe pozycje na listach
POL
Airplay
[31]
TV
[85]
2019„Sick Lullaby”[90]
2020„I’m Lost”[91]
„Dumb”[92]9
„Fish In The Sea”[93]
„Are We There?”[94]24
„Merry Tik Tok”[95]
(oraz Emil Rengle(rum.))
2021„Stranger”[52]14
„Heart Attack”[63]
(oraz Akcent)
16
„Chameleon”[98]
„Broken”[99]
(oraz Gromee)
95
2022„Scrisori în minor”[77]
„Never Say Never”32
„Răsărit perfect”
„Fool Me Once”4
“Telepathy”
„–” oznacza, że singiel nie był notowany na danej liście.

Biogram

Olivia Addams, właściwie Adriana Livia Opriș (ur. 17 września 1996 w Bukareszcie) – rumuńska piosenkarka, autorka tekstów, producentka muzyczna, youtuberka, tiktokerka, członkini zespołu Jealous Friend. Największą popularność zdobyła po wydaniu singla „Dumb”. Śpiewać zaczęła w wieku około 3 lat w chórze Alegretto. Gatunki jej muzyki to muzyka elektroniczna i pop. Według informacji na Wikipedii artystka na razie nie wydała żadnego albumu. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl