BOBI – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki zespołu BOBI to: “Lubię gdy tańczysz disco”.
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Bobi zatytułowana “Lubię gdy tańczysz disco”.

Popularny Bobi, a tak naprawdę Dariusz Mata po półrocznej ciszy przygotował niecodzienną premierę! Postanowił cofnąć się w czasie i poflirtować z disco z lat 70! – czytamy o kawałku “Lubię gdy tańczysz disco” w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest i kompozytorem jest Darek Mata.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 3 listopada 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 346 525 wyświetleń na Youtube.

Teledysk również w klimacie utworu oraz aranżacji, dodatkowo warto nadmienić, że lider zespołu Bobi dokonał wizualnej przemiany na potrzeby klipu.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „Heja Hej”, który na Youtube ma już 32 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał „Heja Hej” był niezwykle często emitowany przez Polo TV i Disco Polo Music oraz przez ogólnopolską stację radiową Vox FM.

Bobi, a tak naprawdę Darek Mata to Artysta cieszący się od lat zainteresowaniem fanów. Jego kawałki biją rekordy popularności. Przypomnijmy, że w 2015 roku, nakładem wytwórni płytowej Folk, ukazał się krążek formacji zatytułowany “Halo Halo”. Album jest utrzymany w gatunkach Eurodance, Euro House oraz Disco Polo. Płyta zawiera 14 numerów. Jest to ich szósty album.

źródło: disco-polo.info, disco-polo.eu, | discopolo24.pl, disco-polo.info, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Tekst nagrania “Lubię gdy tańczysz disco”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 16 Lat
2. 16 lat miałaś
3. 17 Lat
4. A jeśli nie
5. Białe wino
6. Bierz mnie
7. Bo z dziewczynami
8. Być przy Tobie
9. Całowanie
10. Mona Lisa
11. Szesnaście lat (2020)
12. Lawendowe usta
13. Absolutnie piękna
14. Lubię gdy tańczysz disco
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Zespół „BOBI” powstał w roku 1998. Liderem grupy jest Darek Mata – Bobi i nazwa ta jest również jego pseudonimem artystycznym. Zadebiutował w Katowickim Spodku takimi piosenkami jak: „Chłopak na niepogodę” „Tyle Słońca”, które były również emitowane w telewizji Polsat w programie „Disco Relax”. Gatunki ich muzyki można zaliczyć do disco polo-pop-dance. Ich debiutancka płyta zatytułowana “Chłopak Na Niepogodę” ukazała się w 1997 roku nakładem wytwórni płytowej STD i jest utrzymana w gatunku Eurodance. Album zawiera 12 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl