Alle Farben – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Alle Farben to: “I Need To Know”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego producenta Alle Farben zatytułowana “I Need To Know” (z gościnnym udziałem irlandzkiego piosenkarza Flynna).

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/i-need-to-know-feat-flynn-single/1659860648. Materiał napisali: Flynn, Alle Farben, Loris Cimino, Maximilian Riehl oraz Yoshi Breen. Kompozycja została wyprodukowana przez Alle Farben i Late9.

Oficjalne audio do nowego utworu na Youtube ukazało się 13 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 113 951 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 37-letniego artysty pt. „Fading” (nagrany wraz z ILIRĄ), który na Youtube ma już 48 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Fading” zdobył w Polsce status podwójnej platyny oraz przez cztery tygodnie nie schodził z pierwszego miejsca najpopularniejszych piosenek w rozgłośniach w Niemczech[źródło]Google, YouTube, eska.pl. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 3, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4[źródło]bestsellery.zpav.pl. Nutka znalazła się na 16 miejscu w niemieckiej liście notowań, również na 16 miejscu na austriackiej liście Ö3 oraz na 17 miejscu na szwajcarskiej liście IFPI[źródło]Wikipedia. Utwór w zestawieniu rocznym AIRPLAY 2019 zajął pozycję numer 14[źródło]bestsellery.zpav.pl.

Alle Farben to gwiazda sceny dance[źródło]media.universalmusic.pl 17 grudnia 2021. Artysta podarował nam już wiele przebojów od ukazania się w 2014 roku debiutu. Jego siła, to przede wszystkim niesamowicie udane kolaboracje[źródło]rzg.pl 2023-01-25. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych muzyka zamyka wydany w 2019 roku krążek “Sticker on My Suitcase”. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka Anny Naklab zatytułowana “Supergirl”, w której gościnnie wystapił Alle Farben. Tego kawałka możecie posłuchać na tej stronie[źródło]http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top.php.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 17 marca 2023 w Augsburg, Germany, Kesselhaus, a kolejny na wydarzeniu pn. Spring Break Europe, które ma mieć miejsce w dniach 18-21 maja 2023 w Novalja, Croatia.

Co wiemy o Flynn? Użytkownik belln14 napisał w serwisie genius.com w (przetłumaczone translatorem, data opublikowania biogramu: 2018 rok): Flynn, prawdziwe nazwisko Darren Flynn, wychował się w Millingar w hrabstwie Westmeath w Irlandii, ale ostatnie lata spędził w Wielkiej Brytanii. Jego brytyjska podróż zaczęła się w Bristolu, gdzie Flynn zakochał się w miejskiej scenie hip-hopowej i RnB. Dodajmy, że wspaniały, szorstki głos Flynna można było już usłyszeć na niektórych utworach Lost Frequencies.

źródło: music.apple.com, genius.com, warnermusic.de, | eska.pl, rmf.fm, radiozw.com.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Tekst nagrania “I Need To Know”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista singli

Poniższa tabela może nie zawierać aktualnych danych dotyczących pozycji na listach.

RokTytułPozycje na listach
GER
[7]
AUT
[8]
BEL
(Fl)
[10]
2014“She Moves (Far Away)”
(featuring Graham Candy)
91543
2016“Please Tell Rosie”
(featuring YOUNOTUS)
32
“Bad Ideas”74
2017“Little Hollywood”
(with Janieck Devy)
148
2018“H.O.L.Y.”
(with Rhodes)
6554
“Only Thing We Know”
(with Kelvin Jones and YOUNOTUS)
2024
“Fading”
(oraz Ilira)
1616
2019“Walk Away”
(featuring James Blunt)
98
2020“Kids”
(with Vize featuring Graham Candy)
“I Love My Friends (And My Friends Love Me)”
(with Steve Aoki featuring Icona Pop)
“Running Back to You”
(oraz Martin Jensen i Nico Santos)
80
2021“Lemon Tree”
(mit Fools Garden)
“Somewhere over the Rainbow / What a Wonderful World”
(mit Robin Schulz & Israel Kamakawiwoʻole)
“Alright”
(feat. Kiddo)
3739
2022“Let It Rain Down”
(featuring Pollyanna)
78
2023“I Need To Know”

“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

W 2018 roku wystąpił gościnnie w utworze “Build a House” u boku Stefanie Heinzmann.
Jego najnowszy remiks to utwór “Stars Align”, którego oryginalnym wykonawcą jest R3hab & Jolin Tsai.

Biogram

Frans Zimmer lepiej znany pod pseudonimem Alle Farben (czyli “Wszystkie kolory” po niemiecku, urodzony 5 czerwca 1985 w Berlinie) jest niemieckim DJ-em i producentem. Został wychowany w berlińskiej dzielnicy Kreuzberg, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Po ukończeniu szkoły średniej chciał studiować sztukę, ale nie został przyjęty na uniwersytet. W następnych latach pracował na różnych stanowiskach, w tym jako cukiernik w berlińskiej kawiarni. W 2010 roku zaczął pracować jako DJ w berlińskich klubach nocnych i barach. Od 2014 roku ma podpisaną umowę współpracy z wytwórnią Guesstimate/b1 Recordings oraz wydawnictwem house Budde Music. Od lat gromadzi wokół siebie wierną i lojalną publikę, występując czasami nawet przed 30-tysięczną publicznością – w dniu 9 maja 2012 r. zagrał dla 30 000 osób na byłym lotnisku Tempelhof w Berlinie, dokonując przełomu narodowego. Grał także kilka koncertów w Tel Awiwie. Gatunki jego muzyki to Tech house, techno, deep house, house, trance, chill-out i electro house.

Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Synesthesia – I Think in Colours” ukazała się w 2014 roku nakładem wytwórni płytowej Sony Music i jest utrzymana w gatunkach EDM oraz Dance. Na albumie gościnnie wystąpili Graham Candy, Lydmor i Sway Clarke II. Krążek zawiera 13 piosenek plus dwa bonusy. Materiał na niemieckiej liście albumów Offizielle Top 100 zajął pozycję numer 20. Czytaj więcej (en)
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl