Mark Ambor – nowa piosenka

Z tego artykułu dowiesz się m.in.:

 

  • Jaki jest tytuł nowego utworu Marka Ambora
  • Na jakim albumie ma się znaleźć nowa piosenka
  • Jaki jest gatunek muzyczny nowego kawałka
  • Kto napisał i wyprodukował nową nutkę
  • Różnych innych informacji o nowym utworze
  • Kim jest Artysta/ści wykonujący nutkę będącą tematem tego artykułu


Tytuł nowej piosenki Marka Ambora to: “Our Way”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów/listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.
Jeśli powyższy serwis wideo Cię nie zadowala, to spróbuj znaleźć inny w tym linku: Kliknij tutaj

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/dl7sj

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiego piosenkarza Marka Ambora zatytułowana “Our Way”. Kawałek ten to czwarty singiel z nadchodzacego debiutanckiego studyjnego krążka zatytułowanego ‘Rockwood’, którego premiera jest zaplanowana na 16 sierpnia 2024 roku.

Gatunek nowej piosenki to pop[gat. źródło]https://music.apple.com/us/album/our-way/1751653952?i=1751653953. Materiał napisał Mark Ambor. Kompozycja została wyprodukowana przez Marka Ambora, Ryana Hadlocka i Noela Zancanelle (jest częstym partnerem produkcyjnym Ryana Teddera).

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 28 czerwca 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 129 248 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniego[źródło]wiek według Google Artysty pt. “Belong Together”, który na YouTube ma już 16 mln wyświetleń? Zobaczymy. Nutka “Belong Together” stała się wiralowa w TikTok przed jej wydaniem, następnie zaczęła pojawiać się na listach przebojów na całym świecie. Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP10 na 9 listach przebojów. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 2, na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) numer 71, na liście UK Singles (OCC) numer 11, na liście UK Indie (OCC) numer 40, na liście US Billboard Hot 100 numer 74, a na liście US Pop Airplay (Billboard) numer 35. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty (dostęp 07.2024).

Tekst nagrania “Our Way”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Mark Ambor najbardziej znany jest ze swojego singla „Belong Together” z 2024 roku[źródło]Wikipedia. Artysta w kwietniu tego roku zakończył serię europejskich przystanków trasy koncertowej[źródło]billboard.com. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest wspomniana wyżej nutka Artysty “Belong Together”, której możecie posłuchać na tej stronie.[źródło]olis.pl

źródło: music.apple.com, radiokaszebe.pl, | radiokaszebe.pl, billboard.com, Google, YouTube, Wikipedia, i inne?

Lista utworów

1. Belong Together
2. Good To Be
3. I Hope It All Works Out
4. Hair Toss, Arms Crossed
5. Our Way
Pozostałe utwory są na tej stronie

Lista singli na Wikipedii

Lista singli (wraz z ich pozycjami na listach przebojów i z rokiem ich wydania) dostępna jest na tej stronie.

Biogram

Mark Gregory Damboragian (ur. 4 grudnia 1997r. w Pleasantville, Nowy Jork, USA) znany jako Mark Ambor, to amerykański piosenkarz i autor piosenek. Gatunek jego muzyki to pop[gat. źródło]https://music.apple.com/us/artist/mark-ambor/1459754985.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że debiutancka płyta EP-ka Artysty zatytułowana ‘Colorful’ ukazała się we wrześniu 2019 roku.
W artykule opublikowanym w serwisie prnewswire.com w dniu 3 października 2019 r. czytamy:

“Music newcomer, Mark Ambor, released his debut EP titled, Colorful. Carefully crafted in his basement this summer, Ambor wrote, produced, and sang what would become an honest and open-ended statement on the fluctuating emotions we all face.”

Czytaj więcej o Artyście na Wikipedii (en)
źródło: en.wikipedia.org, music.apple.com, prnewswire.com, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl