Ava Max – Maybe You're the Problem

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Avy Max zatytułowana “Maybe You’re the Problem”. Ten energiczny singiel ma się znaleźć na drugim studyjnym krążku artystki zatytułowanym ‘Diamonds & Dancefloors’, którego premiera jest zaplanowana na 14 października 2022 roku.

Gatunek nowej piosenki to Dance-pop i synth-pop[źródło]Wikipedia. Materiał napisali: Abraham Dertner, Xplicit, Cirkut, Jonas Jeberg, MarcLo, Ava Max oraz Sean Douglas. Kompozycja została wyprodukowana przez Abrahama Dertnera, Duńczyka Jonasa Jeberga i kanadyjskiego producenta Cirkuta[źródło]genius.com.

Kawałek zapowiadany jest jako “gorący, wakacyjny hymn”.

“Świetnie się bawiłam przy tworzeniu tego kawałka. Nowa muzyka, nad którą pracuję, jest najbardziej osobistą, jaką kiedykolwiek stworzyłam. Nie mogę się doczekać, kiedy się nią z wami podzielę” – powiedziała Ava Max.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że nutka znalazła się w TOP20 na dziewięciu listach. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 10, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4.

Singiel “Maybe You’re the Problem” to następca singla “The Motto” (nagranego wraz z Tiësto) – kawałek okazał się megahitem na światowych rynkach[źródło]muzyka.interia.pl.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 28 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 16 823 941 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował słynny Joseph Kahn (reżyser wielu teledysków m.in. DJ Khaled Feat. Bryson Tiller, Lil Baby, Roddy Ricch: Body in Motion, Jonas Brothers: What a Man Gotta Do, Sting & Shaggy: Just One Lifetime). Kierownikiem zdjęć do teledysku był David C. Weldon Jr..

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 28-letniej artystki pt. “Sweet but Psycho”, który na Youtube ma już 792 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sweet but Psycho” znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów w kilkunastu krajach (w tym na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100 [oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień]). Kawałek pokrył się diamentem. “Sweet but Psycho” spędził trzy tygodnie w TOP10 notowania Hot 100 Billboard oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Numer zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards[źródło]djpromotion.com.pl, KM, Wikipedia 2019.

Ava Max zaliczana jest do tzw. pierwszej ligi artystów muzyki Pop i jej tanecznych odmian
[źródło]djpromotion.com.pl. Artystka rozgłos na światową skalę zdobyła w 2018 roku za sprawą hitu “Sweet but Psycho”[źródło]muzyka.interia.pl. W 2021 roku Ava Max trafiła do zestawienia “30 najlepszych przed 30” (“30 Under 30”) magazynu “Forbes”[źródło]eska.pl. Przypomnijmy, że 18 września 2020 r. ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki zatytułowany “Heaven & Hell”, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu)[źródło]Wikipedia.

źródło: muzyka.interia.pl, | djpromotion.com.pl, muzyka.interia.pl, eska.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl