Kabe – Nike Air Max

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka Kabe zatytułowana “Nike Air Max”. Nutka jest osadzona w ulicznej tematyce, w której nowy zawodnik QueQuality czuje się jak ryba w wodzie. Nie zabrakło oczywiście charakterystycznych dla tego artysty francuskich wersów.

– Witamy oficjalnie w drużynie! Teledysk @kabe.gcbw wprost z malowniczego Paryża właśnie wleciał na nasz kanał YouTube – informuje label QQ.

“Nie będę skupiał się tu na ocenie samego numeru, w skrócie rzucę tylko, że jest to numer pełen charakterystycznych dla młodego rapera zabiegów, choć jednak nie najlepszy, który do tej pory popełnił” – skomentował nutkę serwis skrr.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://music.apple.com/ca/album/nike-air-max-single/1660627313. Autorem tekstu jest Kabe. Za produkcję kawałka odpowiada Opiat, który stale współpracuje z urodzonym w Olsztynie muzykiem.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 16 sierpnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 671 987 wyświetleń na YT. Wideo to dzieło Distort Media. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Kabe pt. “Skiety&Klapki remix” (feat. Kizo), który na Youtube ma już 19 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/djqmj

Tekst nagrania “Nike Air Max”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Kabe to jedna z najnowszy gwiazd rapu na polskim rynku muzycznym. Mimo, że rozgłos zdobył stosunkowo niedawno, już może pochwalić się licznym gronem fanów, a także wysokimi miejscami w notowaniach list przebojów. Przypomnijmy, że Kabe niedawno przeszedł z labelu StoproRap (niedawno sprzedanego przez Winiego) do wydawnictwa QQ (należącego do Quebonafide). Artysta w tym roku wydał debiutancki album “Albinos” (EP) (więcej o krążku na dole artykułu na tej stronie: Kabe – nowa piosenka).

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 05-08-2021 w miejscowości Płock (Mazowieckie).

źródło: music.apple.com, rytmy.pl?, realnews.pl?, skrr.pl?, obcas.pl?, koncertomania.pl?, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl