Menelaos – Przekozacka

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Menelaos zatytułowana “Przekozacka”. Można powiedzieć, że nowy materiał od Chłopaków z Menelaos jest przekozacki. Zwariowana propozycja to rytmiczny, energiczny materiał idealnie wpisujący się w wakacyjny, imprezowy chilloutowy klimat. Do numeru na YT ukazały się także remixy.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/przekozacka-single/1520273775. Autorami tekstu są Wojciech Sarwa oraz Aleksander Chudyk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 2 lipca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 858 962 wyświetleń na Youtube. Realizacją wideoklipu zajęła się ekipa Ultimate Media.

W opisie pod wideo napisano:

“Teledysk do utworu “Przekozacka” opowiada zabawną historię […] Piosenka ta jest nowością na rynku disco polo 2020, mamy nadzieję, że zagości na nie jednej imprezie, weselu czy na odjazdowej domówce, miłego odbioru.”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. „Sztos”, który na Youtube ma już 5,8 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/d18r9

Tekst nagrania “Przekozacka”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Formacja Menelaos, której pomysłodawcą jest producent muzyczny, Wojtek „Levelon” z pewnością jest jednym z popularnych muzycznych projektów. Jej nutki cieszą się ogromną popularnością. Duet współtworzą Aleksander Chudyk i Wojtek Sarwa – od małego związani z muzyką. Sami piszą, komponują i aranżują we własnym studio.

Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 16-05-2021 w miejscowości Radzymin (Mazowieckie).

źródło: music.apple.com, disco-polo.info?, mediadisco.pl?, YouTube?, koncertomania.pl?, i inne?