CHIVAS – Najlepsi pod słońcem

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka rapera i producenta CHIVASA zatytułowana “Najlepsi pod słońcem” (z gościnnym udziałem polskiego rapera Szpaku). Kawałek jest pierwszym singlem z nadchodzącego albumu CHIVASA o nieznanym jeszcze na dzisiaj tytule.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop[źródło]https://www.shazam.com/song/1668444686/najlepsi-pod-s%C5%82o%C5%84cem. Autorami tekstu są CHIVAS oraz Szpaku, natomiast kompozytorem jest CHIVAS.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 12 sierpnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 419 426 wyświetleń na YT. Wideo jest dziełem Marcina Mrowińskiego. Widać po ilości wyświetleń na Youtube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem artysty po numerze “Odkąd nauczyłem się (przeklinać)”, który na YT ma już 1,9 mln wyświetleń.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/d5jzg

Tekst nagrania “Najlepsi pod słońcem”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Szpaku, właściwie Mateusz Jakub Szpakowski (ur. 6 stycznia 1994 w Morągu) – polski raper i autor tekstów. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Paluch, Young Igi, Białas, Guzior, Włodi, Shellerni, Słoń, Bezczel, Koldi, Kobik, Kaz Bałagane, Jan-rapowanie i Bedoes. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “Hinata”, który ma już 50 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 26-letniego artysty zamyka wydany 28 lutego 2020 roku krążek “Dzieci duchy”. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 19-06-2021 w miejscowości Gorzów Wielkopolski (Lubuskie), a kolejny następnego dnia w tym samym miejscu.

Notkę o samym CHIVASIE znajdziecie na dole artykułu na stronie https://nowapiosenka.pl/chivas-nowa-piosenka/.

źródło: shazam.com, raplife.pl?, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?