Ava Max – Who’s Laughing Now

O utworze

W sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki Avy Max zatytułowany “Who’s Laughing Now”. Ognisty kawałek został wydany 30 lipca 2020 roku przez Atlantic Records jako szósty singiel z nadchodzącego debiutanckiego albumu studyjnego artystki zatytułowanego “Heaven & Hell”, który ma się ukazać 18 września 2020 roku. Nowa nutka znalazła się na listach przebojów w TOP15 w kilku krajach (w tym na pierwszym miejscu w Macedonii). Dodajmy, że wykonawczyni w dość nietypowy sposób zapowiedziała swój najnowszy numer. Mianowicie na jej profilach społecznościowych pojawił się krótki filmik, na którym Ava zaprezentowała się bez górnej części swojej garderoby. Na uroczym ujęciu młoda gwiazda pozuje jedynie w czarnych spodniach, zasłaniając swoje wdzięki dłońmi.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/by/music-video/whos-laughing-now/1525965484. Materiał napisali: Amanda Ava Koci, Jonnali Parmenius, Linus Wiklund, Måns Wredenberg, Madison Love oraz Henry Walter. Kompozycja została wyprodukowana przez szwedzkiego producenta Lotusa IV i kanadyjskiego producenta Cirkuta.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 30 lipca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 24 283 080 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Isaac Rentz (jest reżyserem wielu teledysków znanych artystów. Wyreżyserował także dwa inne klipy Avy – “So Am I” (2019) i “Kings & Queens” (2020)).

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 26-letniej artystki pt. “Sweet but Psycho”, który na Youtube ma już 602 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Sweet but Psycho” znalazł się na pierwszym miejscu na listach przebojów w kilkunastu krajach (w tym na polskiej liście przebojów Polish Airplay Top 100). Kawałek pokrył się diamentem w Brazylii, Francji i Polsce, pięciokrotną platyną w Australii i Kanadzie, poczwórną platyną w Szwajcarii, potrójną platyną Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Pokrył się także podwójną platyną i platyną w innych krajach. “Sweet but Psycho” spędził trzy tygodnie w TOP10 notowania Hot 100 Billboard oraz dotarł na 3. miejsce USA Pop Radio. Numer zapewnił Avie jej pierwszą nominację do Teen Choice Awards. Jon Ali z magazynu Billboard okrzyknął kompozycję “natychmiastowo uzależniającym kawałkiem popowym”.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://avamax.lnk.to/WhosLaughingNow

Tekst nagrania “Who’s Laughing Now”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Ava Max jest wyjątkowym nowym talentem. Obdarzona sejsmicznym głosem i indywidualistycznym sposobem myślenia o modzie. Ma także w sobie niezaprzeczalny talent do teatralnej, kinowej sztuki. Artystka ma już też za sobą telewizyjne występy w programach „The Late Late Show with James Corden”, „The TODAY Show” czy „The Ellen DeGeneres Show”.

źródło: music.apple.com, allaboutmusic.pl?, muzotakt.pl?, djpromotion.com.pl?, muzotakt.pl?, Wikipedia?, songkick.com?, i inne?