CHIVAS – nowa piosenka

Tytuł nowego utworu CHIVASA to: “anyżowe żelki”.
Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/chivasanyzowezelki

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rapera i producenta CHIVASA zatytułowana “anyżowe żelki”. Kawałek ten, to kolejny singiel z krążka artysty zatytułowanego ‘młody say10’, który ukazał się 22 września 2022 roku nakładem wytwórni płytowej GUGU. Album jest utrzymany w gatunku Hip-hop/rap. Płyta zawiera 10 numerów. Wydawnictwo zadebiutowało na 2. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Na krążku nie pojawili się żadni goście. Niedługo po premierze wszystkie nutki z wydawnictwa trafiły na listę TOP 50 w Polsce na Spotify. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty[źródło]Wikipedia, empik.com, olis.onyx.pl, rytmy.pl

“Podobnie jak w debiucie muzyk zaskakuje swoim unikatowym stylem, który towarzyszy szczerym wersom i opowieściom o wewnętrznych przeżyciach. Dzięki dbałości artysty o szczegóły powstało 10 tracków na tak wysokim poziomie, że każdy z nich z powodzeniem mógłby zostać singlem” – czytamy w serwisie gugushop.pl.

“Ten album mnie boli. Boli, bo trzydziestkę skończę dopiero niedługo, a postrzegam tę płytę w kategorii no młodzi muszą się do czegoś wyszumieć. Więc mimo niemożliwości emocjonalnego dostrojenia się do tej twórczości, cieszy mnie, że w skupionym na materialnych dobrach polskim rapie są osoby, które szczerze rozmawiają o emocjach – tak jak ekipa Gugu i Chivas właśnie” – napisano w recenzji materiału w serwisie newonce.net.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/any%C5%BCowe-%C5%BCelki-single/1633450510. Autorem tekstu jest jest CHIVAS. Muzyka: CHIVAS.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 7 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 608 585 wyświetleń na YT. Wideo jest dziełem Widok Kolektyw.

W opisie pod wideo czytamy:
“anyżowe żelki” to kolejny singiel z nadchodzącego albumu Chivasa, który będzie miał premierę jesienią tego roku. To od razu wpadający w ucho, letni numer, z bardzo melodyjnym refrenem i wyrazistymi partiami gitary, które nadają mu rockowy, wręcz punkowy posmak.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 25-letniego rapera pt. “mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna” (ft. White 2115), który na Youtube ma już 28 mln wyświetleń? Zobaczymy.

W artykule opublikowanym w serwisie rytmy.pl w dniu 27 września 2022 roku czytamy: Chivas cieszy się dużą popularnością. Zawodnik GUGU wśród najchętniej słuchanych artystów na świecie. Dodajmy, że chodzi o Spotify. chivas to Młody Wilk ósmej edycji akcji Popkillera. Artysta pierwsze kroki w rapowym świecie stawiał produkując kawałki Blachy i White 2115. Kolejnym krokiem w rozwoju było natomiast zajęcie się wokalem[źródło]rytmy.pl.

Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 24-06-2023 w miejscowości Gorzów Wielkopolski, a kolejny 30-06-2023 w miejscowości Opole.

Tekst nagrania “anyżowe żelki”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, netfan.pl, | rytmy.pl, empik.com, olis.onyx.pl, Wikipedia, YouTube, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. Najlepsi pod słońcem ft. Szpaku
2. Vroom
3. WWW
4. Odkąd nauczyłem się (przeklinać)
5. SSSSMUTNO
6. Trash
7. Wszystko Będzie Dobrze
8. MAXFACTOR
9. Palenie Zabija
10. mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna
11. hellcat redeye (ft. White 2115 i Szpaku)
12. narcyz
13. narcyz w klubie
14. anyżowe żelki
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Chivas, właśc. Krystian Gierakowski (ur. 23 kwietnia 1998 w Łodzi) – polski raper, piosenkarz, producent muzyczny, twórca tekstów. Artysta miał podpisany kontrakt z wytwórnią płytową New Bad Label (wytwórnia założona przez Borixona), ale w okolicach sierpnia 2020 przeszedł pod skrzydła wytwórni GUGU (projekt założony przez Szpaku). Gatunek jego muzyki to Hip-hop.

“Mimo wydawaniu w NewBadLabel o Chivasie nie usłyszało jeszcze zbyt wiele osób. Raper jest z rocznika ’98 i nie tylko potrafi nawijać, ale także robi świetne bity oraz sam wykonuje mix i mastering” – napisał o muzyku serwis skrr.pl.

Jego debiutancka płyta zatytułowana “Nauczyłem się przeklinać” ukazała się 21 maja 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Group i jest utrzymana w gatunku Hip-hop/rap. Album zawiera 15 piosenek. Wydawnictwo zadebiutowało na 4. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. Po premierze albumu artysta wyruszył w trasę koncertową. Wystąpił m.in. na listopadowym Wrocław Hip Hop Festival 2021.

Z tej strony chivas i tak się składa, że wydaję właśnie swoją pierwszą, debiutancką płytę. Znajdą się na niej numery takie jak „mam na twarzy krew(…)”, generacja hip hop i najlepsi pod słońcem. Muszę przyznać, że zrobiłem mocne i ciekawe piosenki, aż sam się nie spodziewałem.

“Barwa głosu Chivasa jest przyjemna i bardzo przyjemnie słucha się jego podśpiewywania. Dość sprawnie tym głosem moduluje (jak w utworze Mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna) i ma naprawdę dobrą dykcję. Nie wypada z bitu, czasem przyspiesza, a przynajmniej próbuje” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie sajko.network.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, skrr.pl, hhnigdystop.com?, Facebook?, empik.com?, polskieradio.pl?, gugushop.pl? oraz sajko.network