Keanu Silva – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Keanu Silvy to: “Unbreak My Heart”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka producenta z Niemiec Keanu Silvy zatytułowana “Unbreak My Heart” (z gościnnym udziałem niemieckiej wokalistki Tiffany Aris). Singiel ten wyciągnie każdego na parkiet. Charakterystyczne brzmienie Niemca, uwodzicielski bas i porywający rytm doskonale podkreślają głos Tiffany.

Praca z Tiffany była świetną zabawą – od samego początku do końcowego efektu „Unbreak My Heart” – powiedział Keanu Silva.

Gatunek nowej piosenki to House. Autorzy utworu: Robin Brandes / Phil Sunday / Keanu Silva / Tiffany Aris.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 11 stycznia 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 5877 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Niemca pt. “King Of My Castle” (Don Diablo Edit), który na Youtube ma już 21 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “King Of My Castle” (Don Diablo Edit) na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5. Singiel w zestawieniu najpopularniejszych utworów w stacjach radiowych – Airplay 2019 zajął 38 miejsce[źródło]YouTube, bestsellery.zpav.pl.

W artykule opublikowanym w serwisie media.universalmusic.pl w dniu 12 grudnia 2022 czytamy, że wśród tegorocznych osiągnięć Keanu Silvy jest zdobycie ponad 250 milionów streamów na Spotify. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “WOW” (Toby Romeo, Keanu Silva, IZKO feat. ÁSDÍS), której możecie posłuchać na tej stronie.

źródło: discogs.com, media.universalmusic.pl, | bestsellery.zpav.pl, media.universalmusic.pl, YouTube, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Unbreak My Heart”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Lista utworów

1. King Of My Castle
2. Fine Day
3. Children
4. Pump Up The Jam
5. Hopeless Heart
6. Stranger
7. Unbreak My Heart

Biogram

Keanu Silva to producent i DJ z Niemiec – autor udanej przeróbki hitu „Fine day”. Gatunki jego muzyki to Dance, Electronic.

“Kocham Polskę, ponieważ moje korzenie sięgają tego kraju. Mój dziadek jest z Polski, z okolic Warszawy, o ile się nie mylę, więc mam z Polską wiele wspólnego. Zawsze cieszę się, kiedy odwiedzam ten kraj – powiedział Keanu Silva.”

źródło: shiningbeats.pl