Disco Marek, Sławomir – Romeo i Julia

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka piosenkarza Disco Marka oraz polskiego piosenkarza Sławomira zatytułowana “Romeo i Julia”. Jest to przepiękna baśniowa opowieść opowiedziana za pomocą muzyki, słów oraz klipu.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://www.shazam.com/pl-pl/song/1567555685/romeo-i-julia-feat-s%C5%82awomir. Autorem tekstu jest Bartłomiej Kielar. Kompozycja została wyprodukowana przez Verbe.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 6 marca 2020 roku. W dniu 19.03.2021 klip ma 8 822 040 wyświetleń na YT. Wideoklip to dzieło ekipy FASTER MEDIA, która od jakiegoś czasu współpracuje z Disco Markiem. Artyści wystąpili w teledysku w królewskich strojach.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodali też obaj artyści.

“Cześć tu Disco Marek!
Piosenka specjalnie dla Was, dla fanów muzyki DISCO 🔥”

Cześć tu Sławomir. Jedziesz Marek!!! A u mnie na miliona odpalamy “Weselnego Pytona”

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://tiny.pl/d5df2

Tekst nagrania “Romeo i Julia”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Artysta/ści

Disco Marek aka Lord Kruszwil to jeden z najbardziej znanych i kontrowersyjnych polskich youtuberów. Jakiś czas temu youtuber postanowił zająć się muzyką. Pod pseudonimem Disco Marek tworzy kawałki w rytmach disco polo. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “ZOSTAŃ MOJĄ KOTKĄ”, który w dniu 19.03.2021 ma już 22,9 mln wyświetleń.

Sławomir jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Początki kariery Sławomira sięgają początku 2014 r., kiedy premierę miał utwór “Megiera”. To wtedy znany dotychczas głównie jako aktor Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie, bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3. Sławę przyniósł mu hit „Miłość w Zakopanem” z 2017 roku(230 mln wyświetleń na YT). Teledyski tego samozwańczego odkrywcy gatunku rock-polo mają wielomilionową oglądalność.

źródło: disco-polo.info?, muzyka.interia.pl?, muzyka.t-mobile.pl?, radiowawa.pl?, shazam.com, | bialystok.naszemiasto.pl, pikio.pl, muzyka.interia.pl, i inne?
Artykuł zaktualizowany w dniu 19.03.2021.