Gawryle – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Gawryle to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Gawryle zatytułowana “Lemon Vodka Twice”.

„Lemon Vodka Twice”, bo taki tytuł nosi nowy kawałek Gawryli, utrzymany jest zarówno w znanej z „Harnolda” stylistyce jak i tematyce. Chłopaki po prostu wiedzą co i jak lubią 🙂 – czytamy w serwisie muzyczne.info.

Gatunek nowej piosenki to R&B/soul. Autorzy utworu: Bartłomiej Rudowski / Bohdan Tomczykiewicz / Diana Jaros / Kacper Piekara / Paweł Piłat. Warstwę muzyczną wyprodukował sienzzo. Mix & Master: Rafał Smoleń.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 828 586 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystów pt. “Harnaś Ice Tea”, który na YouTube ma już 41 mln wyświetleń? Zobaczymy. Warto wspomnieć, że Harnaś wprowadził do sieci sklepów Żabka piwo Harnaś LodoHerbata o smaku brzoskwiniowym. Jest to inspiracja kawałkiem “Harnaś Ice Tea” Gawryle. W artykule opublikowanym w serwisie muzyczne.info w dniu 3/10/2022 czytamy: Harnaś Ice Tea podbił zarówno parkiety dyskotek jak i plaże, biwaki, a nawet zagraniczne hotele.

źródło: raplife.pl, | spottedlublin.pl, muzyczne.info, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Kustosz Tequila
2. Kolorowa
3. Mocny Fajrant
4. Latorina
5. Harnaś Ice Tea
6. Lemon Vodka Twice

Co wiemy o grupie Gawryle? Niewiele. W artykule opublikowanym w serwisie muzyczne.info w dniu 17/12/2021 czytamy o formacji: W serwisach muzycznych dostępnych jest kilka numerów, jednak trudno znaleźć cokolwiek na temat ich twórców. Wiadomo tylko, że chłopaki lubią procentowe napoje, bo o nich głównie śpiewają. Gatunek ich muzyki to Hip-hop/rap.
źródło: muzyczne.info

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl