Oskar Cyms, EMO – All I Have

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego piosenkarza Oskara Cymsa oraz EMO zatytułowana “All I Have”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/all-i-have-single/1639145949. Materiał napisali: Dominic Buczkowski-Wojtaszek, Patryk Kumór, Tom Martin, Jan Bielecki oraz Damian Skoczyk. Kompozycja została wyprodukowana przez Hotel Torino.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 19 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 571 052 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował i scenariusz do niego napisał Mikołaj Matyjasek. Za zdjęcia odpowiadał Mikołaj Matyjasek.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artysty pt. “My Girl”, który na YouTube ma już 1,3 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Oskar Cyms to młody muzyczny debiutant, pochodzący z małego miasteczka, leżącego nad Wisłą[źródło]vanessa.fm 29 sierpnia 2022. Warto wspomnieć, że w polskich radiach ostatnio popularna jest nutka artysty zatytułowana “Daj mi znać”, której możecie posłuchać na tej stronie. Kawałek “Daj mi znać” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 19.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/OskarCymsNaNiebie

Tekst nagrania “All I Have”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, | vanessa.fm, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl