Marcin Czerwiński – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Marcina Czerwińskiego to: “Ulotnie”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://ffm.to/marcin_czerwinski-ulotnie

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarza Marcina Czerwińskiego zatytułowana “Ulotnie”.

“Brzmienie utworu to tropikalne rytmy z dodatkiem partii saksofonu, co nadaje utworowi niepowtarzalny ton” – czytamy o “Ulotnie” w serwisie radiozw.com.pl.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/ulotnie-single/1712276240.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 22 listopada 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 327 665 wyświetleń na YT. Wideoklip powstawał w Bari w słonecznej Italii. nocne ujęcia doskonale oddają atmosferę piosenki – czytamy w serwisie radiozw.com.pl.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Artysty pt. “BROKAT”, który na YouTube ma już 33 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “BROKAT” już po kilku dniach od premiery został numer 1. na Karcie na czasie na YouTube w kategorii Muzyka.

Marcin Czerwiński to utalentowany wokalista, który zawładnął polską scenę muzyczną w klimacie urban reggeaton[źródło]radiosupernova.pl 2022-04-04. Popularność zapewnił mu udział w programie “Must be The Music”, w którym awansował do półfinału[źródło]zielonagora.wyborcza.pl.

Tekst nagrania “Ulotnie”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, radiozw.com.pl, | eska.pl, radiosupernova.pl, zielonagora.wyborcza.pl, YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Bicie serca
2. California
3. Ciebie Mi Brak
4. Co to było?
6. Jak lew
7. Kiedy Znajdziesz Dla Mnie Czas
8. Lubimy Żyć
9. Brokat
10. Ulotnie
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Co wiemy o Marcinie? W artykule opublikowanym w serwisie muzyka.interia.pl czytamy: Pochodzący z Częstochowy Marcin Czerwiński to wokalista i fan kulturystyki. Jako ten pierwszy dał się poznać w programie “Must Be The Music. Tylko muzyka”, gdzie dotarł do półfinału. Gatunek jego muzyki to pop.

W 2014 roku, nakładem wytwórni płytowej RegioRecords, ukazała się jego płyta zatytułowana ‘Chwyć Swe Marzenia’, która jest utrzymana w gatunku Pop. Album zawiera 10 piosenek. Przy nagraniu krążka Marcinowi pomagał producent Chris Toffson, współpracujący wcześniej z m.in. Sylwią Grzeszczak, Jeden Osiem L i Agnieszką Włodarczyk.

“Na albumie znajdziemy kompozycje utrzymane w lirycznej stylistyce, bardzo lekkie wesołe oraz takie o ostrzejszym rockowym brzmieniu” – czytamy o ‘Chwyć Swe Marzenia’ w serwisie empik.com.

Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

źródło: muzyka.interia.pl, empik.com, discogs.com, inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl