Klaudia Zielińska – Tak jak Ty

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki Klaudii Zielińskiej zatytułowana “Tak jak Ty”. W serwisie disco-polo.info czytamy o tym kawałku m.in., że “od pierwszych dźwięków zapada w pamięć”, “pobudza do tańca” i że to “melodyjny hit”.

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/album/tak-jak-ty-single/1698544252. Tekst Piosenki/ Melodia – Klaudia Zielińska, Mateusz Detmer DETMI.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 21 lipca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 973 338 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer nr 80 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Produkcją wideoklipu zajęła się Ekipa Rakoczy Film.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Artystki pt. “Silniejsza”, który na YouTube ma już 11 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że klip do kawałka “Silniejsza” w ciągu kilku dni od premiery zdobył ponad 2,8 milionów wyświetleń.

Klaudia Zielińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych influencerek w Polsce, a jej kariera muzyczna z każdym kolejnym singlem nabiera tempa i rośnie w siłę[źródło]disco-polo.info 7 Kwiecień 2023.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/KlaudiaZielinskaTakJakTy

Tekst nagrania “Tak jak Ty”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl