AGBE – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki AGBE to: “Zakochałam się”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Kompozycja w YouTube Music

Posłuchaj tego nagrania na YouTube Music.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://mugo.lnk.to/ZakochalamSie

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka AGBE zatytułowana “Zakochałam się”.

“Rytmiczne dźwięki, latynoskie rytmy i chwytająca za serce historia – oto składniki sukcesu najnowszego hitu disco polo, który podbija serca słuchaczy w Polsce i nie tylko” – czytamy o “Zakochałam się” w serwisie disco-polo.info.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/pl/album/zakocha%C5%82am-si%C4%99-single/1712120400. Autorami tekstu są: Agnieszka Brysiak /Mikołaj Walczak /AGBE. Muzyka: Agnieszka Brysiak /Mikołaj Walczak /AGBE.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 26 październik 2023. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 353 788 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo czytamy:

Muzyka w “Zakochałam się” jest urozmaicona żywymi instrumentami, co z pewnością dodaje jej głębi i autentyczności. A co najważniejsze – instrumenty te sa dograne przez prawdziwego Latino boya Martina!!!!

Tekst nagrania “Zakochałam się”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

źródło: music.apple.com, | YouTube, i inne?

Lista utworów

1. Tańczmy Latino
2. Zakochałam się

Biogram

Kim jest AGBE? Za tym pseudonimem scenicznym kryje się Agnieszka Brysiak. W artykule opublikowanym w serwisie rybnik.naszemiasto.pl w dniu 23 sierpnia 2023 czytamy, że AGBE to popularna Tiktokerka oraz wschodząca gwiazda disco polo, która robi furorę w branży.

źródło: rybnik.naszemiasto.pl, disco-polo.info

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl