Jonas Blue, RetroVision – All Night Long

O utworze

W sieci ukazał się nowy wspólny utwór brytyjskiego DJ-a Jonasa Blue oraz francuskiego producenta muzycznego i DJ-a RetroVisiona zatytułowany “All Night Long”. Numer miesza vocal house z future bass house i na pewno znajdzie swoich fanów.

RetroVision zapowiadał kawałek na Facebooku następująco:

This Friday I will be releasing my biggest track up to date, it’s a collaboration with @jonasblue and I’m super excited to finally share it with you all! ❤️

Translator przetłumaczył nam to następująco:

W ten piątek wydam jak dotąd mój największy utwór, to współpraca z @jonasblue i jestem bardzo podekscytowany, że mogę w końcu podzielić się nim z wami wszystkimi!

Gatunek nowej piosenki to dance. Kompozycja została wyprodukowana przez Jonasa Blue oraz RetroVisiona.

Oficjalne wideo (Visualiser) do nowego utworu na YouTube ukazało się 15 listopada 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 480 369 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniego Brytyjczyka pt. “Mama” (ft. William Singe), który na Youtube ma już 639 mln wyświetleń? Zobaczymy.

W komentarzu pod wideo Jonas Blue napisał:

Excited to finally be sharing my latest release with you guys 💙 ‘All Night Long’ with RetroVision is OUT NOW 🙏

Translator przetłumaczył nam to następująco:

Jestem podekscytowany, że mogę w końcu udostępnić wam moje najnowsze wydanie 💙 „All Night Long” z RetroVision jest już TERAZ 🙏

Jonas Blue to już bez wątpienia globalna supergwiazda. Niezwykle utalentowany producent muzyczny i DJ ma kilka nominacji do ważniejszych nagród i kilka platynowych singli.

Przypomnijmy, że 9 listopada 2018 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty pt. “Blue”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. Najbliższy koncert muzyka odbędzie się 7 grudnia 2019 na wydarzeniu pn. Capital’s Jingle Bell Ball 2019 w The O2, London, UK, a kolejny na wydarzeniu pn. Djakarta Warehouse Project 2019, które będzie miało miejsce od 13 grudnia 2019 do 15 grudnia 2019 w Jakarta International Expo (JIExpo), Jakarta, Indonesia.

Co wiemy o RetroVisionie? Niewiele. Ten DJ, producent muzyczny i remikser z Francji naprawdę nazywa się Mathieu Jean Arnaud i ostatnio zaskoczył nas swoim kreatywnym show- setem, na Amsterdam Dance Event.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://jonasblueretrovision.lnk.to/AllNightLong

Tekst nagrania “All Night Long”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: YouTube, Facebook, wyspa.fm, djpromotion.com.pl, songkick.com, i inne?