Artemas – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Artemasa to: “i like the way you kiss me”.Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://artemas.lnk.to/ilikethewayyoukissme

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka angielsko-cypryjskiego producenta Artemasa zatytułowana “i like the way you kiss me”. Kawałek miał swoją premierę zaledwie kilka tygodni po opublikowaniu mixtape Artemasa “Pretty”.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/i-like-the-way-you-kiss-me/1736426868?i=1736426869. Materiał napisali: Artemas, Jesse Fink, Kevin White oraz Daintree. Kompozycja została wyprodukowana przez Artemasa, Kevina White i Daintree.

Na anglojęzycznej Wikipedii możemy zobaczyć, że singiel znalazł się w TOP5 na 26 listach przebojów, w tym na pierwszym miejscu na 8 listach. Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 48, a na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 1. Nutka na liście UK Singles (OCC) zajęła pozycję numer 5, na liście US Billboard Hot 100 numer 16, US Hot Rock & Alternative Songs (Billboard) numer 4. Natomiast na stronie https://charts.youtube.com/charts/TopSongs/pl/weekly możemy zobaczyć, że jest na 10 miejscu (dostęp 04.2024).

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 12 kwietnia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 031 261 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował ABOVEGROUND. Kierownikiem zdjęć do teledysku był LUKE C.HARPER.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem 24-letniego[źródło]wiek według Wikipedii Artysty po numerze “if u think i’m pretty”, który na YT ma 6,7 mln wyświetleń. Diamandis wydał singiel „If U Think I’m Pretty” 24 października 2023 roku. Wkrótce potem ten kawałek stał się wiralowy. W lutym 2024 roku nutka znalazła się na liście UK Singles Chart. Piosenka na liście OLiS – single w streamie (Oficjalna Lista Sprzedaży – single w streamie [cotygodniowa lista przebojów, klasyfikująca 100 najpopularniejszych utworów muzycznych w serwisach strumieniowych na terenie Polski]) zajęła pozycje numer 59 (dostęp 04.2024). Singiel zaowocował także wydaniem jego mixtape “Pretty”.

Tekst nagrania “i like the way you kiss me”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Artysta/ści

Mixtape “Pretty” Artemasa ukazał się 9 lutego 2024 r. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 13 numerów. Song Credits: Producers: Artemas, Daintree i Two Inch Punch.
[album – źródło]Wikipedia, music.apple.com, genius.com
Krążek dostępny jest w serwisach streamingowych.

Artemas ma dać w tym roku koncert w Polsce. Muzyk ma wystąpić 27 kwietnia 2024 w Warszawie, Klub Hybrydy. Natomiast najbliższy jego koncert ma się odbyć 22 kwietnia 2024 w Hamburg, Germany, Häkken.

źródło: music.apple.com, genius.com, open.fm, charts.youtube.com, | music.apple.com, genius.com, olis.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Can’t Stop Loving You
2. if u think i’m pretty
3. cross my heart
4. I’ll Make You Miss Me
5. Favourite
6. just want u to feel something
7. You Were a Dream
8. I’m Trynna Tell U That I Love You
9. Ur Special to Me
10. i like the way you kiss me

Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Artemas Diamandis (ur. 23 września 1999 r.), znany pod pseudonimem Artemas, to angielsko-cypryjski piosenkarz, autor piosenek i producent muzyczny. Diamandis dorastał w wiosce w Oxfordshire i od najmłodszych lat chciał zostać piosenkarzem. Gatunek jego muzyki to pop. Czytaj więcej

źródło: en.wikipedia.org, music.apple.com, genius.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl