ASDIS – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki ASDIS to: “Beat Of Your Heart”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://pdm.lnk.to/BOYHxASDIS

O utworze

W sieci ukazała się nowa piosenka islandzkiej piosenkarki Àsdìs oraz niemieckiego producenta Purple Disco Machine zatytułowana “Beat Of Your Heart”. Nutka ta łączy charakterystyczne dla Niemca brzmienie disco z magnetycznym wokalem Islandki. Jest pełna energii i naładowana chwytliwymi melodiami.

Kawałek na liście Olia (Oficjalna Lista Airplay [obejmuje zestawienie utworów z największą liczbą słuchaczy w danym tygodniu w monitorowanych stacjach radiowych – lokalnych i ogólnopolskich – na terenie Polski. Nazwa Olia w 2023 roku zastąpiła nazwę AirPlay – Top]) zajął pozycję numer 16.[źródło]olis.pl

Gatunek nowej piosenki to dance[źródło]https://music.apple.com/us/music-video/beat-of-your-heart/1726922037. Materiał napisali: Andreas Huber, Jan Hammele, Jenson Vaughan, Purple Disco Machine oraz ÁSDÍS. Kompozycja została wyprodukowana przez Purple Disco Machine.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 26 stycznia 2024 roku. W chwili pisania tego artykułu wideo ma 1 499 805 wyświetleń na YT. Wideo wyreżyserował NDVD. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Jeffrey BIERMAN.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Artystki pt. “Gravity” (oraz twocolors), który na YouTube ma już 5,2 mln wyświetleń? Zobaczymy.

O Ásdís w artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2022-11-07 czytamy, że to wyjątkowa piosenkarka i autorka tekstów z Islandii, której repertuar mówi sam za siebie oraz, że znalazła się ona w centrum uwagi na arenie międzynarodowej jako współautorka Love Turns Lonely, Sophie Simmons. Warto wspomnieć, że wykonawczyni wystąpiła gościnnie w hicie krakowskiego producenta Gromego “Worth It”.

Purple Disco Machine (Tino Schmidt, znany również jako Tino Piontek, ur. 1980 w Dreźnie) to niemiecki producent muzyki disco i house oraz DJ. Artysta ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Hypnotized” (nagrany wraz z Sophie and the Giants), który ma już 141 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dnia 17 grudnia 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Positiva Records, ukazał się krążek artysty zatytułowany ‘Club Exotica’. Muzyk w tym roku ma wystąpić w Polsce. Artysta ma dać dwa koncerty w Warszawie (Progresja, 23 i 24 października 2024) oraz jeden w Krakowie (Klub Studio, 25 października 2024).

Tekst nagrania “Beat Of Your Heart”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, shiningbeats.pl, radiokaszebe.pl, olis.pl, | eska.pl, Youtube, Wikipedia, songkick.com, i inne?

Lista utworów

1. Angel Eyes
2. Worth It (oraz Gromee)
3. Gravity
4. Beat of your Heart (oraz Purple Disco Machine)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Ásdís María Viðarsdóttir to islandzka piosenkarka. Ásdís pochodzi ze stolicy Islandii Reykjavíku. Gatunek jej muzyki to dance. Czytaj więcej

źródło: de.wikipedia.org, genius.com, music.apple.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl