Bartosz Jagielski – Wakacyjny sen

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Bartosza Jagielskiego zatytułowana “Wakacyjny sen”.

To wyjątkowo romantyczny materiał, który w pierwszej kolejności ma szansę spodobać się wszystkim zakochanym parom. Artysta kolejny raz udowodnił, że tworzenie lekkich, łatwych i przyjemnych kawałków opanował do perfekcji.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Agnieszka Jagielska oraz Bartosz Jagielski, natomiast kompozytorem są Bartosz Jagielski i Bartosz Bocheński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 104 778 wyświetleń na YT. Bartosz Jagielski do udziału w wideoklipie zaprosił swoją ukochaną, Agnieszkę.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz pod wideo dodał też Bartosz Jagielski:

“Mamy nadzieję, że nasza wakacyjna nowość przypadnie Wam do gustu 😍 Subskrybuj kanał i bądź na bieżaco😍”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu wokalisty pt. “No weź polewaj!”, który na Youtube ma już 10 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że w klipie do kawałka “No weź polewaj!” wystąpiła DJ-ka LADY JESSY.

Bartosz Jagielski potrafi każdą imprezę zmienić w prawdziwy raj dla fanów muzyki tanecznej[źródło]disco-polo.info 2020.

Utalentowany wokalista disco polo co rusz wypuszcza w świat nowe propozycje, które szybko okazują się wielkimi hitami.disco-polo.info

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://bit.ly/BartoszJagielskiWakacyjnySen

Tekst nagrania “Wakacyjny sen”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl