Blue Wave – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Blue Wave to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

W sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Blue Wave zatytułowana “Tylko Tańcz”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo[źródło]disco-polo.info. autorami tekstu i kompozytorami są Arkadiusz Pawlas i Sebastian Malicki.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 lipca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6802 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Icu Picu”, który na YouTube ma już 4,6 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Wideo dostępne jest na tej stronie.

źródło: disco-polo.info, | YouTube, i inne?

Lista utworów

1. I jo se musiała (Heca kieca)
2. Icu Picu
3. Tylko tańcz

Na stronie bluewave.com.pl czytamy: Blue Wave to zespół muzyczny z wieloletnim doświadczeniem scenicznym w skład którego wchodzą cztery osoby. Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, studniówek, dyskotek, festynów oraz innych imprez okolicznościowych. Jesteśmy z województwa Lubelskiego, ale docieramy w każdy zakątek Polski. Na tej samej stronie możemy przeczytać, że w skład grupy wchodzą: Agnieszka (wokalistka, gitara basowa), Mariusz (front man, leader formacji, gitara elektryczna i akustyczna), Arek (instrumenty klawiszowe, akordeon, wokal) i Marcin (instrumenty perkusyjne) [stan na 31.07.2022]. Gatunek ich muzyki to disco polo.
źródło: bluewave.com.pl i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl