IMI – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki IMI to: “Hailey”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.

Wideo na YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

Piosenka w innych serwisach streamingowych

https://e-muzyka.ffm.to/imihailey

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka piosenkarki IMI zatytułowana “Hailey”. Tekst tego singla traktuje o tym, jak ważne jest pokochanie Samego Siebie. Nutka zrobiła prawdziwą furorę na TikToku. Kawałek jest drugim singlem artystki.

Gatunek nowej piosenki to pop[źródło]https://music.apple.com/us/album/hailey-single/1673146985. Autorami tekstu są IMI oraz Jonatan Chmielewski. Muzyka: Jonatan Chmielewski.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 3 marca 2023 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 247 894 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 17 w kategorii najpopularniejszych teledysków. Za zdjęcia odpowiadał Filip Brzeszczyński.

Tekst nagrania “Hailey”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji to skorzystaj z tej strony.

źródło: music.apple.com, eska.pl, | YouTube, i inne

Lista singli

1. Bang Bang
2. Hailey

Biogram

Co wiemy o IMI? W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2023-03-15 czytamy: Miliony Polaków mogą kojarzyć ją z programu Mam Talent, gdzie dotarła aż do półfinałów. Klaudia Jóźwiak, bo tak naprawdę nazywa się artystka, była śpiewającą sensacją kultowego formatu. Gatunek jej muzyki to pop.
źródło: eska.pl, shazam.com

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl