Jano Polska Wersja – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Jano Polska Wersja to: “4 LOVE”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rapera Jano zatytułowana “4 LOVE” (z gościnnym udziałem Kacpra HTA). Singiel pochodzi z krążka artysty (trzeciego solowego) zatytułowanego „Hipnoza”, który ukazał się 18 grudnia 2020 roku nakładem wytwórni płytowej District Area. Gościnnie na płycie pojawili się Kabe, Bonson, Hinol oraz Kacper HTA. Za produkcję albumu odpowiadają Chris Carson, PSR, Sergiusz, 2K, SHDOW, 2LateFor oraz Swizzy. Wydawnictwo jest utrzymane w gatunku Hip Hop i zawiera 11 numerów[źródło]discogs.com, glamrap.pl.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap[źródło]https://www.shazam.com/pl/track/556325857/4-love-feat-kacper-hta. Autorami tekstu są Jano Polska Wersja oraz Kacper HTA. Producer: SWIZZY x JVCHU x GRVCY x PISAR.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 13 lutego 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 3 661 844 wyświetleń na YT. Wideoklip został wyprodukowany przez Created by Maciek Lipiński.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera pt. “Sam Świata Nie Zmienię” (feat. Hinol PW, Rest Dixon37), który na YouTube ma już 29 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Kacper Orlikowski (ur. 10 października 1986 w Rybniku), znany również jako Kacper HTA – polski raper. Członek zespołów Hipotonia WIWP i Nie Dla Wszystkich, a także kolektywów Ciemna Strefa, WIWP i Załoga. Były członek zespołu Ganja Mafia. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Iluzja” (oraz Gibbs), który ma już 26 mln wyświetleń. Najbliższy jego koncert ma się odbyć 24-03-2023 w miejscowości Brodnica.

źródło: glamrap.pl, discogs.com, shazam.com, raplife.pl, | YouTube, i inne?
Artykuł zaktualizowany 11.02.2023

Tekst nagrania “4 LOVE”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. 4 Love (ft. Kacper HTA)
2. Bierz to, co najlepsze
3. Karma ft. Hinol PW
4. Nie masz pojęcia
5. Po Chmurze Chodzę
6. Szukam wyjścia
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Jano PW, czyli połowa składu Polska Wersja, który Jano tworzy wspólnie z Hinolem. 12 maja 2017 roku ukazała się pierwsza solówka rapera Jano PW zatytułowana „Senna Powieka”. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 12 piosenek. Album opisuje życie rapera na przestrzeni ostatnich trzech lat przed wydaniem krążka. To wydawnictwo to zbiór kawałków łączących klimat muzyki znanej fanom Polskiej Wersji z ostatniej płyty z wychillowanym światem Jano PW.
źródło: districtarea.pl, empik.com