Jennifer Lopez – In The Morning

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Jennifer Lopez zatytułowana “In The Morning”.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Daniel Rondon, Jackson Foote, James Abrahart, Jennifer Lopez, Jeremy Dussolliet, Johnny Simpson, Patrick Ingunza oraz Tim Sommers. Kompozycja została wyprodukowana przez Johnny’ego Simpsona i Jacksona Foote.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 51-letniej artystki pt. „On The Floor” (z gościnnym udziałem Pitbulla), który na Youtube ma już 1,6 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singel „On The Floor” został światowym przebojem – w czternastu krajach świata był nr 1. Był notowany na pierwszym miejscu m.in. na UK Singles Chart czy ARIA Top 100 Singles Chart. Nutka zajęła trzecią pozycję na liście Billboard Hot 100, stając się najwyżej notowanym na listach singlem komercyjnym (jako główny artysta) J. LO. Kawałek na polskiej liście Polish Airplay Top 100 zajął najwyższą pozycję numer 2, natomiast na polskiej liście Dance Top 50 numer 1. Materiał pokrył się pięciokrotną platyną.

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Wiele osób ceni ją również za role w filmach, w których zagrała. J.LO wystąpiła na Super Bowl 2020. Impreza odbyła się się 2 lutego na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię Amerykanki zamyka wydany 17 czerwca 2014 roku krążek “A.K.A.”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Capitol i jest utrzymany w gatunkach Pop, dance oraz R&B. Standardowa edycja płyty zawiera 10 numerów. Jest to jej 8 album studyjny. W Stanach Zjednoczonych “A.K.A.” zadebiutowała na 8. miejscu na liście Billboard 200, z 33 000 sprzedanymi egzemplarzami w pierwszym tygodniu, stając się najniższym debiutem ze wszystkich jej albumów studyjnych. W Wielkiej Brytanii “A.K.A.” osiągnęła tylko 41 miejsce, stając się najniżej notowanym albumem w jej karierze. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 45/100, na podstawie 10 recenzji, co wskazuje na „mieszane lub średnie recenzje”. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu 3 z 5 możliwych gwiazdek.

“Armia producentów i autorów tekstów, parę duetów, własne tak i nie Jennifer Lopez spowodowały, że powstał krążek nierówny, nieprzemyślany, ale mający swoje przebłyski świetności. […] Ogółem Jennifer nagrała album w którym jest po trosze wszystkiego. Jakby chciała się przypodobać każdemu” – napisano w recenzji materiału w serwisie allaboutmusic.pl.

Piosenka w serwisach streamingowych

https://bit.ly/JenniferLopezInTheMorning

Tekst nagrania “In The Morning”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

źródło: 4fun.tv, rmfmaxxx.pl, allaboutmusic.pl, | eska.pl, muzyka.wp.pl, muzotakt.pl, KM, allaboutmusic.pl, Wikipedia, i inne

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl