Louis Villain – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Louisa Villaina to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.

Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

W sieci ukazała się nowa piosenka rapera i producenta Louisa Villaina oraz polskiego rapera Guziora zatytułowana “Bellucci”. Singiel to trzecia zapowiedź solowego debiutu Louisa Villaina. Album nosi tytuł ‘Maestro’. Preorder jest dostępny na tej stronie, a dodatkami do przedpremierowego zakupu będą 3 bonusowe utwory, wlepki oraz dostęp do ekskluzywnych materiałów wideo. Na ten moment nie jest nam znana data premiery płyty.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorem tekstu jest Louis Villain. Kompozycja została wyprodukowana przez Louisa Villaina.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 sierpnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 709 183 wyświetleń na YT i jest na pozycji #27 NA KARCIE NA CZASIE W KATEGORII MUZYKA (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip wyreżyserował Piotr Zajączkowski. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Aleksy Kubiak. Obsada: Luiza Podolska.

W opisie pod wideo czytamy:

„Bellucci” to singiel, którego bezpośrednią inspiracją była najpopularniejsza włoska aktorka. Do udziału w nim Louis Villain zaprosił Guziora. W efekcie tego niespodziewanego połączenia powstał klubowy numer, który pokazuje nieznaną dotąd muzyczną twarz obu artystów. „Bellucci” to trzecia zapowiedź solowego debiutu Louisa Villaina, którego preorder startuje wraz z dzisiejszą premierą.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Louisa Villaina pt. “AMG” (nagranego wraz z Avi), który na Youtube ma już 20 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Guzior, właściwie Mateusz Bluza (ur. 16 lipca 1992 we Wrocławiu) – polski raper i autor tekstów. Raper należy do wytwórni QueQuality. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Deys, Quebonafide, Kuban, Kukon, Słoń czy Szpaku. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “F A L A” (ft. Oskar83), który ma już 81 mln wyświetleń. 4 grudnia 2020 ukazał się jego krążek zatytułowany ‘Pleśń’.

źródło: cgm.pl, rytmy.pl, | YouTube, Wikipedia, i inne?
Tagi: fala

Lista utworów

1. Ange ou Demon – Avi X Louis Villain
2. Chateau – Avi X Louis Villain
3. Dante (feat. ReTo) – Avi X Louis Villain
4. Doberman – Avi X Louis Villain
5. Epitafium (feat. Reto) – Avi X Louis Villain
6. Soprano – Avi X Louis Villain
7. Bellucci (oraz Guzior)
Pozostałe utwory są na tej stronie

Louis Villain to raper i producent. Louis Villain swoją przygodę z muzyką rozpoczął już jako kilkulatek. To właśnie wtedy zaczął się uczyć grać na pianinie. Na przestrzeni lat wypracował własny charakterystyczny styl.
źródło: obcas.pl i ?

Obserwuj Nas w Google News
NowaPiosenka.pl